סל מלגות רחב לתושבי אשדוד

סל מלגות רחב לתושבי אשדוד

מרכז כיוונים – מרכז הצעירים של עיריית אשדוד, מקיים בחודשי הקיץ מפגשים אישיים או קבוצתיים וחושף מגוון מלגות מקומיות או ארציות, ביניהם המלגות של עיריית אשדוד. סל המלגות לתושבי אשדוד הינו הרחב ביותר בארץ ונותן מענה יעיל לסטודנטים בתקופת לימודיהם. "אשדוד מובילה בארץ במספר המלגות ומעניקה את הסכום הגבוה, בשיתוף פר"ח" אומרים בכיוונים ומציינים כי מדובר במכסה גדולה של מלגות לצעירים וללא הגבלה.

להלן מסלולי המלגות הבולטות:

מלגת עיריית אשדוד בשיתוף פר"ח – מלגה על סה"כ 6,500 ₪ * לסטודנטים הלומדים לתואר ראשון/שני/הנדסאים במוסדות המוכרים במל"ג. הסטודנטים מתבקשים לתרום כ-120 שעות שנתיות במסגרות חינוכיות בעיר או בחונכות אישית לתלמידים.

מלגת עיריית אשדוד בשיתוף מפעל הפיס ופר"ח – מלגה על סה"כ 10,000 ₪ לסטודנטים הלומדים לתואר ראשון/שני/הנדסאים במוסדות המוכרים במל"ג. הסטודנטים מתבקשים לתרום כ-140 שעות שנתיות במסגרות חינוכיות בעיר, חונכות אישית לתלמידים ובמיזמים חברתיים של מרכז הצעירים – כיוונים. (תינתן עדיפות לסטודנטים המתגוררים ברובעים א, ב, ג, ו,ח )

מלבד הסיוע הכלכלי שהסטודנטים מקבלים  מהמלגה, הם רוכשים גם ניסיון תעסוקתי בעולמות תוכן שונים. באשדוד קיימים פרוייקטים מגוונים בבתי ספר יסודיים, גני ילדים, חטיבות ביניים, סיוע לימודי, חברתי, פרויקטים בתחום איכות הסביבה, חינוך מיוחד ואקדמיה. כל סטודנט יכול לבחור את הפרויקט שמתאים לכישוריו, ניסיונו ותחום לימודיו.

במסגרת המלגה ניתן לפעול גם "בתכנית המתמחים" של מרכז כיוונים, המיועדת לסטודנטים מתחומי לימוד שונים שמקבלים הכשרה שנתית ונותנים ייעוץ לצעירים, חיילים משוחררים וסטודנטים בתחומי ההשכלה, התעסוקה ועוד. ההרשמה לתכנית תחל ב-2.9 באתר פר"ח.

בנוסף, לאור ההצלחה משנת תשע"ח, מרכז כיוונים פותח גם השנה את קבוצת המנהיגות "סטודנט team" – קבוצת סטודנטים תושבי אשדוד, ממגוון מוסדות לימוד ותחומים, המעוניינים להיות מעורבים ולקדם יוזמות למען צעירי העיר. הסטודנטים מקבלים הכשרה שבועית ומפעילים מיזמים חברתיים בעיר. המעוניינים להשתלב בקבוצה מתבקשים להירשם באתר פר"ח החל מ-2.9

הרישום לכלל הפרויקטים מתבצע דרך אתר האינטרנט של "פרויקט פר"ח", החל מ-2.9.2018. פרטים נוספים וייעוץ בנושא מלגות ופתרונות מימון ניתן לקבל בכיוונים, רח' הציונות 4, באמצעות [email protected], הטלפון 08-9568156 או דף הפייסבוק "מרכז כיוונים – אשדוד"

00

פרסום ממומן

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*