לחמני: "המלחמה שינתה גם את תוכניותיי"

לחמני: "המלחמה שינתה גם את תוכניותיי"

ד"ר אלי לחמני: "המלחמה הציבה מולנו מראה אמיתית, קשה וכואבת; אי אפשר יותר להסתיר את האמת". ד"ר אלי לחמני המועמד לראשות העיר אשדוד פרסם לפני זמן קצר איגרת מלב אל לב לתושבי אשדוד – כדלקמן:

החיים של כולנו השתנו לחלוטין מאז ה-6 באוקטובר. כל מה שהיה בראש סדר העדיפויות של כולנו, ברמה האישית וברמה הלאומית, זז הצידה – וכולנו התגייסנו למען המטרה הלאומית שאין חשובה ממנה.

גם עירנו אשדוד ניצבה במוקד הסערה. פעלתי במשך ימים ולילות ארוכים בחמ"ל העירוני שהקמנו בעירנו, פגשתי מאות רבות של תושבים וסייעתי לרבים מכם. חוויתי את התגייסותכם המרגשת, את המצוקה שאליה נקלענו כולנו, את כאבכם על האסון הגדול שפקד אותנו ואת התסכול ובמקרים רבים את חוסר האונים וחוסר היכולת שלכם להתמודד כראוי מול מתקפות הטילים הנוראיות על עירנו.

המלחמה הציבה מולנו מראה אמיתית, קשה וכואבת, שבה גילינו – הן ברמה הלאומית והן ברמה העירונית, שאי אפשר יותר להסתיר את האמת ולטייח את העובדות. הכישלונות והמחדלים עלו לנו ביוקר רב והביאו את כולנו להחלטה שמה שהיה לפני ה-7 באוקטובר, לא יקרה יותר. החלטנו כולנו שאנחנו חייבים לשנות.

החלטנו בראש ובראשונה שאנו חייבים להיות מאוחדים, לחיות ביחד, כי למרות המחלוקות ואי ההסכמות, בסופו של דבר, אחים אנחנו! ואת זאת הוכיחו לנו יותר מכל חיילינו האמיצים.
החלטנו גם שמגיע לנו לחיות במדינה ובעיר שבה לא יהיו מחדלים, לא תהיה יותר תחושת מצוקה, אכזבה וייאוש. מי שמבקש להנהיג, חשוב שיידע לנהל ולהוביל בשכל, בעוצמה ובקור רוח. כך ורק כך תחושת הביטחון והשקט יחזרו לעירנו ולרחובותינו. תושבי אשדוד וילדיהם חייבים להרגיש בטוחים ולישון בשקט וברוגע.

ימים ספורים לפני פרוץ המלחמה התפרסם סקר גדול בו התבשרתי, כי חלק גדול ביותר מכם מאמין ובוטח בי. כל אשדודי שלישי השייך לציבור המסורתי, החילוני או הציוני-דתי הודיע כי בשבילו אני המתאים להנהיג את העיר ולכן הוא יבחר בי.

אחיותיי ואחיי תושבי אשדוד, המלחמה שינתה גם תוכניותיי. הבנתי שבכדי להוביל את עירי בדרך הנכונה והבטוחה ביותר, חשוב לי לשים בראש סדר העדיפויות נושאים שעד היום הופקרו ונזנחו וחשוב לי לא פחות להעניק לכולכם את הביטחון שנתתם את אמונכם בראש עיר שאתם גם יכולים לסמוך עליו, אבל גם ראש עיר שיפעל ביושר, בנאמנות, ללא העדפות של קבוצות באוכלוסייה או טייקונים עשירים.

בימים הקרובים תתפרסם תוכניתי "אשדוד עירנו: ממלחמה-לעוצמה-לניצחון!" – תוכנית חשובה ומקיפה הכוללת תקציב מוחלט, כזו שתעשה טוב ותיגע בכל אחת ואחד מכם. את התוכנית אוציא לפועל, בע"ה, ביום שלאחר היבחרי לראשות העיר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*