דניאל אוקנין מצטרף לרשימה של ברק סרי

דניאל אוקנין מצטרף לרשימה של ברק סרי

דניאל אוקנין (32) דור שלישי באשדוד, נשוי לנטע ואב לשתים, מצטרף היום (יום ב׳) לרשימת ׳אשדוד מתקדמת׳ בראשות המועמד המוביל לראשות העיר, ברק סרי.

לאוקנין ניסיון רב שנים במוניציפלי ובארצי. אוקנין מכהן כיום כמנכ״ל עמותת "לב אוהב" המפעילה תכניות בשכונות ברחבי המדינה לילדים ונוער ושבירת מעגל העוני.
לפני כן כיהן במספר תפקידי מפתח ביניהם- בעיריית אשדוד ויועץ לשר גלעד ארדן במשרד לנושאים אסטרטגיים. בנוסף הוא מתנדב בשומר החדש. אוקנין הוא סרן במילואים בפיקוד דרום.

אוקנין בעל תואר ראשון במדע המדינה ובמזה״ת מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בחקר סכסוכים מאוניברסיטת בר אילן.

המועמד המוביל לראשות העיר, ברק סרי: ״אני שמח על הצטרפותו של דניאל אוקנין לרשימתי אשדוד מתקדמת. אוקנין הוא אשדודי שורשי, מלח הארץ, קצין בצה״ל שבניגוד לצעירים רבים שעזבו את אשדוד, בחר להישאר כאן ולעשות הכל להביא לשינוי באשדוד. אני משוכנע כי ביחד נעשה את השינוי גם למען הצעירים בעיר ולכלל התושבים״.

דניאל אוקנין: ״לאחר שנים רבות של עשייה ציבורית וחברתית בעירי אשדוד ועבודה ציבורית במשרדים ממשלתיים ובעיריית אשדוד, אני יותר מגאה להצטרף לנבחרת המנצחת של ברק סרי. בחרתי בברק כי הוא יידע להחזיר את העיר לגדולתה ולהיות ראש עיר של כולם – חילונים, חרדים ומסורתים כאחד, הפסיפס היפה של אשדוד. בכוונתי לפעול למען הצעירים בעיר, לחזק את החינוך והחברה ולתרום ככל שאוכל כדי לעשות את השינוי שאשדוד ראויה לו תחת הנהגתו של ברק סרי״

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*