לסרי מציג את מס׳ 5 ברשימה: עו״ד קוני טובול

לסרי מציג את מס׳ 5 ברשימה: עו״ד קוני טובול

הרשימות למועצת העיר מתחילות לתפוס נפח ולרישמת אשדוד בתנופה מצטרפת עו״ד קוני טובול, חברת המועצה האחרונה ברוטציה של סיעת המקומיות שהתפצלה מסיעת הלביאות של שרון מרק, שכידוע רצה כמס׳ 2 של המתחרה, ברק סרי.

קוני, בעלת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, בעלת משרד עצמאי לעריכת דין וגישור בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי מזה כ-20 שנה. במקביל, היא מכהנת כחברת מועצת העיר מטעם סיעת 'המקומיות' וכממונה על הצהרונים והגיל הרך. כמו כן, קוני חברה בדירקטוריונים עירוניים, בוועדה לתכנון ובניין ובוועדות נוספות. בשירותה הצבאי שימשה כקצינת הדרכה אוגדתית בחיל התקשוב.

בנוסף להתנדבותה בעירייה, קוני מתנדבת מזה שנים בהנהגות בתי הספר באשדוד ולאחרונה גם במד"א. לאורך שנות עבודתנו המשותפת, הובלנו יחד את הקמתם של מערך סטודנטים לתגבור בתיכונים ושל כיתות לימוד לגיל השלישי בתוך מקיף ו׳. כמו כן, פעלנו להקמת המרכז לסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, להקמתה של הספרייה העירונית החדשה ולמען עוד מגוון פרויקטים חשובים לרווחת כל קבוצות האוכלוסייה באשדוד.

 

 

ניסיונה הרב של קוני בעשייה הציבורית הוא יקר ערך, ובטוחני כי נמשיך להוביל יחד שיפורים מרחיקי לכת לטובת התושבות והתושבים של אשדוד.

"אני מאמינה בעשייה ציבורית לשמה, והכוח היחיד הדרוש להצלחתה הוא כוח ההתמדה! ב-5 השנים האחרונות, ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ואני פעלנו בשיתוף פעולה איתן לרווחת הציבור ותמיכתו הבלתי מסויגת בפרויקטים השונים שקידמנו תרמה לאין שיעור להוצאתם אל הפועל. מבחן התוצאה והכרת הטוב הובילו אותי לבחירה חד משמעית באשדוד בתנופה".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*