הליכוד יתמוך ביחיאל לסרי

הליכוד יתמוך ביחיאל לסרי

ניסיון, אף אחד לא ייקח את זה מיחיאל לסרי, מתחת לרדאר ובלי הצהרות מצליח לסרי להוציא מהלך גדול וחשוב בעיר ליכודניקית כמו אשדוד, בשקט בשקט הביא לסרי כנראה בעבודה מאומצת את תמיכת סיעת הליכוד, ותמיכת ראש הממשלה בנימין נתניהו והמשמעות היא לא רק התמיכה אלא גם תקציב, עפ״י ההערכות מדובר בכמיליון וחצי שקלים שיכולים לעזור ללסרי בקמפיין הנוכחי.

״אני שמח על הודעת הליכוד כי יתמכו בי לקדנציה נוספת בהתמודדות על ראשות העיר אשדוד גם בבחירות המוניצפאליות הקרובות. הליכוד ואנוכי משתפים פעולה כמעט 15 שנה לטובת תושבות ותושבי העיר ואין ספק כי התוצאות באות לידי ביטוי בשטח, יום יום, שעה שעה, בהתפתחותה ושגשוגה של העיר.

ברצוני להודות לראש הממשלה בנימין נתניהו, לשר האנרגיה ישראל כ"ץ, שר המשפטים יריב לוין, שר התיירות חיים כץ ולחבר הכנסת דוד ביטן, על תמיכתם הרחבה בי ובסיעתי.

תודה גדולה גם ליו"ר הוועדה המוניציפאלית בליכוד וראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, לחברי הוועדה, ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג' וחברת הכנסת לשעבר אוסנת מארק, למנכ"ל תנועת הליכוד צורי סיסו, ולמזכיר הוועדה דוד שרן.

אני מאחל לנו עוד שנים רבות של עשייה לטובת המשך תנופת הפיתוח האדירה של העיר. אמשיך לשמור על אשדוד בשורה הראשונה של ישראל.

המהלך מגיע בדיוק אחרי ההצהרה של דני בן לולו בברק סרי, בן לולו שנחשב לדמות בכירה בליכוד לא הצליח למנוע מחבריו ומהפטרון נתניהו להמשיך ולתמוך בלסרי, אין ספק שמדובר במהלך משמעותי לגבי ההמשך, לסרי מקבל רוח גבית מנתניהו הכל יכול מה שאומר שמשחק לגבי ש״ס נפתח מחדש וכנראה שהסבב בחירות הולך להיות מותח עד השניה האחרונה.

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*