החמרה בתופעת השחתת שלטי הבחירות של ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי.

החמרה בתופעת השחתת שלטי הבחירות של ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי.

אין ספק שחדשות לבקרים אנו רואים עלייית מדרגה בכמות ההשחתה של שלטים ורבים יסכימו שזו מערכת הבחירות הייצרית ביותר שידעה העיר אשדוד. תופעת השחתת השלטים אינה חדשה בתקופת בחירות אבל נראה שהפעם מדובר במשהו שנראה קצת יותר מהסרת חשיפה של מתחרים אלא בהרבה יותר מזה. רק השבוע ראינו השחתת פני נשים בקמפיין אחד והנה שוב ובאופן אכזרי משהו משחיתים רק את פניו של ראש העיר מבלי לתלוש או להסיר את השלטים.

לסרי בהודעה לעיתונות ששלח אמר: "שום מערכת בחירות לא צריכה לרדת לרמה כל כך נמוכה. השחתת השלטים היא סימן לבאות ולפגיעה בבני אדם"

כבר שלושה שבועות שעבריינים אלמונים משחיתים את שלטי הבחירות של ראש העיר אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי. הם חותכים את פניו באמצעות סכין יפנית, "עוקרים" את עיניו, ומרססים את השלטים עד כדי הוצאתם מכלל שימוש.

במטה של ראש העיר מדווחים כי המשחיתים יוצאים לפעילות בשעות המאוחרות של הלילה. אתמול, הם יצאו בשעה 03:32 לפנות בוקר מרחוב השייטים בעיר, ירדו לכיוון רחוב רוגוזין ומשם פנו לכיוון משה דיין.

הם ריססו שני שלטים גדולים בצבעים שחור ואדום והשחיתו את פניו של ראש העיר; לאחר מכן, הם המשיכו לכיוון כיכר המפרשיות, שם ריססו וחתכו באמצעות סכין את פניו של ד"ר לסרי. מאחד מהשלטים הם חתכו את ראשו, מהצוואר, והותירו את שאר השלט שלם. ממש "ערפו" את ראשו.

אנשי המטה של ראש העיר הוסיפו כי יגישו תלונה רשמית במשטרה כדי להפסיק את התופעה המכוערת והמסוכנת הזו.

 

 

 

עוד מסרו מהמטה של ד"ר יחיאל לסרי: "שום מערכת בחירות לא צריכה לרדת לרמה כל כך נמוכה. השחתת השלטים היא סימן לבאות ולפגיעה בבני אדם".

"אנחנו נדהמים מכמות השנאה המופצת בעיר על ידי אותם גורמים. גם בבחירות קודמות נתקלנו בתופעה המכוערת של השחתת שלטים, אבל היא לא הגיעה לכדי מראות הדומים עקירת עיניים ועריפת ראשים".

"נראה שיש מי ששכחו שביום שאחרי הבחירות כולנו נצטרך לעבוד יחד, באחריות, למען תושבי אשדוד".

 

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*