ברק עולה להתקפה: המטרה: הלן גלבר

ברק עולה להתקפה: המטרה: הלן גלבר

הזהרנו כמה וכמה פעמים שסוכות לא יביא איתו רק את היורה אלא גם את היריות. לא טעינו. אחרי שיחיאל לסרי יצא בפוסט אישי נגד הלן גלבר הגיע תורו של ברק סרי שמפשיל שרוולים ומסיר כפפות ויורה על הלן בכינון ישיר את כל מה שאנחנו יודעים וגם את מה שלא.

למעט הנימה האישית והישירה בה בחר סרי לכתוב הוא מצליח לחדש לנו רק חדשה אחת, הפניה של גלבר לצחי אבו לטובת בקשת הלוואה, כך כתב: ״לפני כמה חודשים ביקשת הלוואה של מיליוני שקלים מהיזם צחי אבו ובמקביל ממש הלכת להשמיץ אותו ואת העיר אשדוד בכתבת טלוויזיה.״ כל שאר העובדות מוכרות לנו כולל דימוי החמאה על הראש בו השתמש לסרי לפני מספר ימים.

מה שכן חדש, זה שזה בא משלונו של סרי, הירי בתוך הנגמ״ש של המתמודדים החל ורק ב-31 באוקטובר, כשתיפתח הדלת האחורית נביה עדים מקרוב לכל מה שקרה בתוך הנגמ״ש.

לצי שפספס את הפוסט הנוקב של סרי, מצ״ב:

 

 

שלום הלן,

עד היום נמנעתי, לא התייחסתי, שתקתי והבלגתי. הבנתי אפילו שדי נעלבת שכלל לא התייחסתי אליך, אבל באמת שלא היה צורך.
את תובסי גם הפעם ותלכי לעוד 5 שנות אופוזיציה.
אבל יש גבול וחצית אותו.
את מטיפה על מלחמה בשחיתות? את מדברת על ניקיון כפיים? את? מה לך ולניקיון כפיים? זו הרי בדיחה.

קודם כל כמה מילים עלי:

הרי כמה חיפשת את ועוד כמה מועמדים חומרים נגדי. כדי ללכלך, להשמיץ, להטיל דופי. כמה התאמצתם וכלום. שום דבר. נקי לחלוטין, בלי שום כתם ולו הקטן ביותר. וזה הורג אותך ועוד כמה יריבים.
אבל את? את מתהלכת עם טון חמאה על הראש ולכן כדאי שתשקלי את מילותייך, השמצותייך ואת שלל העלילות שאת מפזרת.

העניין הוא שהייתי ממשיך לשתוק, כי את לא ראויה בכלל לתגובה, אבל במסגרת ההסכם שלך עם יחיאל לסרי שאתם שומרים האחד על השניה ואז מתחברים – אין מנוס מלהוריד לך את המסכות. את כולן.
אז בואי נדבר עליך העלק ״צדיקה״, זו שמקשקשת לנו שהיושרה ונקיון הכפיים הם נר לרגליה… איך נגיד… ישמרנו השם מצדיקות כמותך.
השקרים שלך והמניפולציות יתחילו להחשף עד שכל המסכות שלך יוסרו.

 

 

נתחיל:

את חתמת לפני הבחירות הקודמות בשנת 2018 על הסכם סודי עם הקבלן דני אביטן, לשבץ את בנו עמיחי במקום השלישי ברשימה שלך, תמורת מחיקת חוב שלך אליו בסך 830 אלף שקלים. ״אסור שהנייר הזה ייצא, אנחנו נסתבך״, אמרת. הכל מתועד, הכל הופיע
בתקשורת.

בואי נמשיך ״צדיקה״: את ההקלטות שלך עם ״ולדימיר״ לפני הבחירות האחרונות ב-2018 את זוכרת? אני אזכיר לך: את מוקלטת מבקשת ממנו מיליוני שקלים ומבטיחה לעזור לו אחרי הבחירות. לעזור בגדול אם תבחרי. יהיה לך כוח ואז תעזרי, הבטחת לו בקולך. את גם מלמדת אותו איך אפשר בשיטות פליליות לתרום בלי לדווח. הכל מוקלט הלן, בקולך, קולה של ״הצדיקה״ שמטיפה לניקיון כפיים.

זוכרת איך את ״הפלורליסטית שונאת החרדים״ חיזרת לפני הבחירות האחרונות אחרי אגודת ישראל ועדיין מחזרת ממש עכשיו אחרי החרדים ביד אחת – וביד השנייה משמיצה ומגדפת אותם מעל כל במה? זו עובדה. לפני הבחירות הקודמות חיזרת בנואשות אחר אגודת ישראל, שכרת יועצים חרדים והבטחת לאנשי אגודה הרים גבעות. כמעט עברת לגור ברובע ז׳. רק שלצערך הם ברחו ממך יומיים לפני הבחירות והשאירו
אותך בלי כלום.

 

 

לפני כמה חודשים ביקשת הלוואה של מיליוני שקלים מהיזם צחי אבו ובמקביל ממש הלכת להשמיץ אותו ואת העיר אשדוד בכתבת טלוויזיה. זו חתיכת עובדה. וצביעות. ודו פרצופיות. ועוד הרבה הרבה הרבה דברים. אבל זו הלן. ולכן את 15 שנים באופוזיציה, כי בסוף את אשה מאד לא ישרה שמעזה להטיף מוסר. וזה לא הולך ביחד.

זו את הלן שהולכת יד ביד עם ראש העיר הנוכחי יחיאל לסרי, באופן הברור שבו כשתבחרו הלן – תשאירו את יחיאל לסרי בתפקיד לעוד 5 שנים.
וזו עובדה עצובה שאת מתמודדת לראשות העיר זו הפעם השניה – בלי שום בשורה חדשה ובלי עשייה במועצת העיר -רק על גבי שנאת האחר וקריעת הצביון החברתי של אשדוד. גם זו עובדה.

הלן, הציבור מזהה בלוף ולכן התרסקת בבחירות הקודמות.
אז הנה העובדות.

כל השאר מניפולציות ולכלוכים של אשה שנכשלת פעם אחר פעם.

הלן, לסיכום: את אשה לא ישרה שלא מפסיקה ללכלך. אז די עם השקרים. המסיכות ירדו. המשך יבוא.

 

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד פור יו.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*