עולים להישגים – הנציגים של אשדוד באולימפיאדה

עולים להישגים – הנציגים של אשדוד באולימפיאדה

דוד ליטבינוב, ארטור מוגורדומוב ואיגור אולשנצקי – ישראלים-עולים דוברי רוסית, חניכים של יורי אוזליאנר, מאמן בהרמת משקולות  מאשדוד, השלימו את הסטנדרטים האולימפיים וקיבלו מלגות מטעם הוועד האולימפי הישראלי.

האירוע  המשמעותי בחיים הספורטיביים של אשדוד,  עלה על הפרק לאור מפגש שלושת הספורטאים ומאמנם עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בלשכתו, בו נכחו סגן ראש העיר, מר ולדימיר גרשוב ומנכ"ל רשות הספורט  עירונית מר יורם אסרף.

אוזליאנר שיתף  את הנוכחים בסיפור ההצלחה של המשקולות באשדוד וסיפר כי החניכים שלו  משתתפים לא רק בתחרויות בארץ, אלא גם באליפויות בינלאומיות, לרבות אליפות אירופה, אליפות עולם ומשחקים האולימפיים. לדבריו: "הצלחתנו בגדול היא בזכות תמיכה ועזרה של גרשוב אשר כיו"ר החברה לפיתוח אשדוד, הוא  סייע להקים אולם ספורט מיוחד לאימונים בהרמת משקולות. כיום עשרות אשדודים צעירים מתאמנים בו". אוזליאנר ניצל את ההזדמנות כדי להודות לאסרף שנותן גיבוי ותמיכה למשקולות באשדוד ומעודד את הפעילות.

לסרי שיבח את ההישג וציין כי מעולם שלושה אשדודים לא היו בצוות האולימפי הלאומי. "הצלחת הספורטאים היא הצלחה של העיר ומגיע להם אולם אימונים חדש, מרווח ומודרני" אמר והביע  תקווה שבזמן הקרוב  אוזליאנר וחניכיו יעברו למשכנם החדש.

00

פרסום ממומן:
milw

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*