טורניר קריקט וטקס אזכרה לזכרו של הילל אוסקר ז"ל

טורניר קריקט וטקס אזכרה לזכרו של הילל אוסקר ז"ל

שנה למותו הטרגי של השחקן ושופט הקריקט הילל אוסקר ז"ל.

לפני שנה, במהלך משחק קריקט במגרש העירוני בפארק בן גוריון, נפגע הילל מכדור קריקט שניתז לכיוונו. כל ניסיונות ההחייאה שבוצעו ע"י צוות מ.ד.א שהוזעק למקום, לא הועילו.

הילל אוסקר בן 55, קפטן נבחרת ישראל בעבר, שופט קריקט בינלאומי, החזיר את נשמתו לבורא, במקום שאהב מכל – על מגרש הקריקט.

הילל ששימש כמנהל הסניף המרכזי של "המשביר לצרכן" היה ספורטאי למופת. מודל לחיקוי. אדם אהוב ומוערך.

במלאת שנה לפטירתו, קיימה עמותת הקריקט "אשדוד A" בראשות היו"ר פליקס אביטן, טורניר וטקס אזכרה לזכרו, בחסות רשות הספורט העירונית ובהשתתפות בני משפחתו, חבריו וקבוצות מאשדוד, לוד, קרית גת ופתח תקווה.

הטורניר נפתח בדקת דומיה לזכרו של הילל ז"ל, של כל השחקנים והצופים.

יו"ר העמותה – פליקס אביטן נשא דברים נרגשים לזכרו של הילל וסיפר על התקופה שבה שניהם עדיין היו שחקנים פעילים לפני שנים רבות וסיפר על החברות בת 38 שנים!

בתום המשחקים נערך טקס חלקות גביעים בו נטלו חלק גם נציגי המשפחה, אשתו של הילל – ג'ייני ואחיו -נוריאל, כמו גם יו"ר התאחדות הקריקט – סטיב לי ומנכ"ל ההתאחדות – נאור גודקר. כן נכח, נשיא ארגון הספורט "איילת" – אריק קפלן.

מיקי רוזנברג – מנכ"ל רשות הספורט העירונית נשא אף דברים, הודה לעמותה על פעילותה להנצחת הילל ז"ל וביקש להמשיך את מפעל ההנצחה, בתמיכתה המלאה של רשות הספורט.

רגע מרגש נרשם, כאשר שחקנה הצעיר של נבחרת ישראל – יניב רזפורקר, סיפר איך בזכות הילל ז"ל, שטיפח ואימן אותו, הצליח להגיע לרמות הגבוהות בענף הקריקט.

הילל אוסקר ז"ל – ספורטאי נערץ שזכה להערכה רבה, ייזכר לעד כדמות מופת.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*