הצדעה למתגייסי אשדוד

הצדעה למתגייסי אשדוד

מועדון "יותר" של האגודה למען החייל מציג: 20,000 מלש"בים מסיבת המתגייסים הגדולה ביותר בישראל הופעות מיוחדות: הדג נחש, התקווה 6, רותם כהן, יובל דיין ואיתי לוי. מתגייסי אשדוד חגגו באירוע ההצדעה שנערך ביום רביעי, ה- 1.7.2015 בפארק גני יהושע בתל אביב.

דקה אחרי שהם יוצאים מהבגרות האחרונה ורגע לפני שעולים על מדים, הוזמנו המתגייסים החדשים לצה"ל למסיבת הגיוס הגדולה ביותר – פסטיבל "יותר". הפסטיבל שמתקיים זו השנה ה-11 על ידי מועדון "יותר" – מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, כלל מוזיקה טובה, אוירה רעננה וצעירה, מתחמי הפנינג אינטראקטיביים ועוד, וכל זה ללא עלות.

במסגרת הפסטיבל נהנו הצעירים מהופעות של ההרכבים והזמרים המובילים בסצנת המוסיקה הישראלית, ביניהם: הדג נחש, התקווה 6, הזמר רותם כהן והזמר העולה, איתי לוי. את הערב הנחו כוכבי הנוער המוכרים והאהובים עמית יגור ("השמינייה"), יואב רוטמן ("מועדון החנונים") וגפן ברקאי ("יומני החופש הגדול") ועם הופעה סוחפת של יובל דיין ("דה וויס"), המשרתים כולם בימים אלה בשירות סדיר בצה"ל.

במקום נפתחה לשכת גיוס של בקו"ם (מיטב) עם כ-  100 עמדות מחשב מאוישות. המתגייסים קיבלו במקום מידע אישי על שיבוצם בצה"ל, הגישו בקשות מיוחדות, ואף שינויי שיבוץ וקיבלו במקום תשובות מידיות. מדי שנה, רק במהלך מסיבת המתגייסים, פונים למרכז המידע כ- 5000 בני נוער במקום.

בפארק נערך הפנינג ענק עם מתחמי אטרקציות ייחודיים וכן מייצג חילות ייחודי של 25 חילות בצה"ל עם מידע חיוני על השירות הצבאי והתפקידים השונים ונציגי הסברה שענו על שאלות הנוגעות לגיוס.

לאירוע הוזמנו כל המתגייסים מ- 7/2015  עד 5/2016, הכניסה חינם בהצגת ההזמנה שנשלחה בדואר או תעודת זהות משנתון 97-98. חלק מעיריות ברחבי הארץ מימנו הסעות מסודרות למתגייסים.

מטרת האירוע, שנערך ללא כוונת רווח, היא הצדעה למתגייסים החדשים לצה"ל, וחיזוק המוטיבציה לשירות משמעותי.

קבלת קהל בלשכת הגיוס במקום

במסגרת שיתוף פעולה עם מיטב (בקו"ם) הוקמה במקום לשכת גיוס לכל דבר, ובה כ-  100 עמדות מחשב און-ליין. המתגייסים קיבלו במקום מידע אישי, הגישו בקשות מיוחדות, קיבלו הסבר על המיונים לקורסים, מסלול העתודה , המיונים לסיירות וליחידות העילית, מסלולי שירות מיוחדים ויום הגיוס. ניתן היה גם להגיש בקשות שינוי שיבוץ ולקבל החלטות במקום. ביתן לשכת הגיוס זוכה לפופולאריות רבה, בשנה שעברה טופלו במקום כ- 5,000 פניות ובקשות של חיילים.

כמו כן, פגשו בני הנוער מאות חיילים במסגרת מיצג של 25 חילות צה"ל. המתגייסים העתידיים התרשמו באופן ישיר מניסיונם ומחוויית השירות של נציגי החילות. בשטח הוצגה  תצוגת כלים ממגוון החילות.

מתחמים חווייתיים וצ'ופרים

בפארק הענק נבנה במיוחד מתחם הפנינג ענק הכולל אטרקציות וחלוקת מתנות.

בין היתר, הוקם מתחם לבטיחות בדרכים מטעם עיריית תל אביב והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, הכולל סימולטורים מיוחדים שיובאו למקום.

במקום גם מתחם אוכל ושתייה ויריד מכירות במחירים מיוחדים.

"האגודה למען החייל מחזקת ומחבקת את המתגייסים והמתגייסות כבר מעכשיו, ולאורך כל שירותם בצה"ל. במדינה שלנו, למודת המלחמות והמאבקים, חשוב שניתן לדור ההמשך לחוש את ההערכה שלנו כלפי אלה ששומרים עלינו" אומר אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל.

אשר אזולאי, מנהל מועדון "יותר": מועדון "יותר" מקדם בברכה את המתגייסים החדשים לצה"ל. אנו במועדון פועלים על מנת להשיג עבור החיילים הנחות והטבות ברשתות המובילות בישראל, אשר חוסכות להם כסף רב. כל מה שצריך לעשות הוא לבקש בבנק להנפיק כרטיס אשראי עם סמל המועדון"

מועדון "יותר"- מועדון ההטבות לחיילי החובה של האגודה למען החייל, הינו מועדון הצרכנות היחיד לחיילי החובה.

החברות במועדון אינה כרוכה בתשלום, וחבר במועדון הינו חייל בשירות חובה המחזיק כרטיס אשראי עם סמל המועדון (ניתן להנפקה בכל בנק). הכרטיס מקנה הנחות והטבות בעשרות רשתות בתחומים שונים: צרכנות, תרבות הפנאי, רווחה, לימודים וסלולר. באמצעות השימוש בכרטיס חוסכים החיילים כסף רב, ומקבלים מוצרים ושירותים רבים בהנחה מיוחדת.

לפרטים על האירוע: www.yoter.co.il

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*