גלבר מכריזה: ״רצה בכל הכוח״

גלבר מכריזה: ״רצה בכל הכוח״

עו"ד הלן גלבר חשפה את שם הרשימה שלה והכריזה: זו הדקה ה- 90 של אשדוד, אחליף את לסרי ואכניס כח משמעותי למועצה

עו"ד הלן גלבר, המועמדת לראשות העיר, תרוץ למועצת העיר תחת שם הסיעה 'אין לנו עוד אשדוד'. הסלוגן המזוהה עם גלבר מראשית הקמפיין, כבר מתנוסס ממרפסותיהם של תושבים רבים התומכים בה לראשות העיר ולמועצה.

גלבר מבהירה מרגע השקת הקמפיין, שזוהי הדקה ה- 90 עבור אשדוד כפי שאנו מכירים אותה. גלבר מתריעה כי מערכת הבחירות הנוכחית היא ההזדמנות האחרונה לבלום את הידרדרות העיר בתחומי החינוך והבטחון האישי, להילחם בהגירה השלילית החמורה בקרב הצעירים, ולשנות את המגמה בעיר.

בשבועות הקרובים צפויה גלבר להציג את רשימתה למועצת העיר, והרשימה צפויה להיות מעניינת ומגוונת, כזו שתייצג את כל הקהילות באשדוד.

עפ״י מטה גלבר: במספר סקרים שנערכו לאחרונה ניצבת גלבר כיחידה שיכולה להדיח את ראש העיר המכהן ד"ר יחיאל לסרי לאחר שבכל הסקרים גלבר נמצאת במקום השני אחרי לסרי כאשר שאר המועמדים נמצאים מאחוריה.

במקביל לקמפיין הנמרץ לראשות העיר, פועלת גלבר להכניס למועצת העיר רשימה איכותית שתפעל כסיעה מלוכדת לאחר הבחירות, רשימה שכאמור תוצג בשבועות הקרובים.

"אני שמחה להציג את שם הרשימה – אין לנו עוד אשדוד. עבורי, זו ממש לא סיסמה. כל חיי אני חיה באשדוד ופועלת למען התושבים והתושבות בעיר. זוהי ההזדמנות האחרונה שלנו למהפך ולשינוי מגמה שהעיר צמאה. יצאתי לשליחות ציבורית כדי שגם הילדים יוכלו להקים באשדוד את ביתם ולהיות גאים בעיר שלהם. התגובות ברחבי העיר לקמפיין מדהימות, אנחנו הולכים לעשות זה, ובגדול. אין לנו עוד אשדוד – ואנחנו כאן כדי לשמור עליה", ציינה גלבר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*