בטוחה בעצמה!

בטוחה בעצמה!

ניצב בדימוס אמנון אלקלעי ישמש כיועץ המקצועי של המועמדת לראשות העיר עו"ד הלן גלבר בנושא הביטחון האישי והטיפול בפשיעה

עו"ד הלן גלבר ממשיכה לגייס סביבה את טובי המומחים בנושאים השונים על מנת להעמיד תוכניות איכותיות ומעשיות, במגוון תחומים לטובת תושבי אשדוד, גלבר גייסה את ניצב בדימוס אמנון אלקלעי שישמש כיועץ המקצועי למועמדת המובילה לראשות העיר ויכתוב את התוכנית להחזרת הביטחון האישי לאזרחי העיר.

ניצב בדימוס אלקלעי שפרש לפני כשנתיים מהמשטרה, שימש במגוון תפקידים לאורך הקריירה שלו, ממפקד תחנת נתיבות ומפקד תחנת באר שבע ועד לסגן מפקד מחוז דרום ובתפקידו האחרון ראש אגף מבצעים במשטרה.

בתקופה האחרונה חלה ירידה ברמת הבטחון האישי ועליה בפשיעה בעיר, רק בשבוע האחרון הושחתו שני בתי כנסת בוצע ניסיון חיסול בעבריין ברחוב העצמאות, מטען חבלה הונח ליד בית ברחוב אקסודוס ורימון הלם הונח מאחורי דלת בדירה ברובע ו'.

 

 

כמו כן על פי סקר שנערך לאחרונה ניצבת אשדוד במקום האחד לפני אחרון ברמת הבטחון של באר שבע, כשרק באר שבע נמצאת מאחוריה.

הלן גלבר, "נושא הבטחון האישי נמצא לדאבוני בשפל בתקופה האחרונה באשדוד, האזרחים חוששים ויעידו על כך ריבוי האירועים האחרונים ותוצאות הסקר בנושא. המטרה שלי היא לבנות תוכנית שתגדיל את הביטחון האישי לתושבי העיר, תכפיל ותשלש את האמצעים שבהם יכולה העירייה, במסגרת סמכותה, להשתמש על מנת למנוע פשיעה. אני שמחה ומברכת את ניצב בדימוס אמנון אלקלעי שיתרום מהניסיון ומהידע האדיר שלו למען תושבי אשדוד"

 

 

ניצב בדימוס אמנון אלקלעי, "יש תפיסה רווחת שרק המשטרה יכולה להחזיר את הביטחון האישי לתושבים. אני אומר בוודאות, ראש עיר שיחליט להקצות משאבים, יכול להחזיר את הביטחון האישי לתושבים ואת האמונה שלהם בחוק ובמשטרה. זו האג'נדה של הלן ואני שמח לעזור לממש אותה".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*