אשדוד על מפת הג׳ודו בישראל

אשדוד על מפת הג׳ודו בישראל

בהמשך השת״פ של רשות הספורט העירונית ואיגוד הג׳ודו הישראלי שגולת הכותרת הינה ״מרכז המצויינות בג׳ודו״ שיפתח שעריו כבר בשלישי הקרוב עם חנוכת האולם בבי״ס רבין ברובע טו׳ אפשר כבר להתחיל ולראות ניצנים ראשונים של פירות.

היום (שישי) התקיימה אליפות ישראל בג׳ודו בהיכל הקריה, 300 מתחרים מכל רחבי הארץ הגיעו לאשדוד לנסות ולהגיע בסופו של יום לפודיום ולהישג משמעותי.
מעל ל-1,000 צופים הגיעו יחד עם המתמודדים, אליהם הצטרפו חובבי ג׳ודו מושבעים שבאו לראות בשידור חי הפקה מרשימה שלא מביישת תחרות אולימפית.

מי שחשב לראות תחרות חובבנית הופתע לראות הפקה מקצוענית, שופטים מעונבים וארגון מופתי. אורן סמדג׳ה המדליסט האולימפי הגיע להתרשם מהאליפות ואולי לצוד יחד עם משה פונטי, יו״ר איגוד הג׳ודו הישראלי את הכישרון הבא לאולימפיאדה. המאמן הזוכה באליפות ישראל הוא לאון קוטלר.

עוד תעודת כבוד לעיר, מתן קוקולייב בן 15.5 מאשדוד זכה באליפות ישראל בג'ודו בקטגוריית משקל 55 ק"ג, מתן מקיף ח' באשדוד.

DKA_0862 DKA_0880

מנכ״ל רשות הספורט יורם אסרף: ״אלו רק ניצנים ראשונים מהשת״פ והתנובה של מרכז המצויינות, כבר היום מתגאה אשדוד בכמה פיינליסטים ומרכז המצויינות שיפתח בשלישי הקרוב יתן מענה לאותם כשרונות להמשיך ולהגיע להישגים משמעותיים הרבה יותר. אני מודה ליו״ר איגוד הג׳ודו משה פונטי והמנכ״ל שגיא גור על המאמצים ועל הפקה מרשימה.״.

DKA_0885

זו ההזדמנות להזכיר שביום שלישי, 17 בינואר בשעה 17:30 יפתח מרכז המצויינות באולם החדש של בית הספר ע״ש יצחק רבין יחד עם בכירי המדליסטים מכל הזמנים ואווירה אולימפית. במרכז הושקעו המון מאמצים, אמצעים ומחשבה, כשהאשדודי הראשון יביא מדליה אולימפית תזכרו איפה הכל התחיל.

צילום: דודו קקון

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*