שרק תחייכו… נפרדנו כך.

שרק תחייכו… נפרדנו כך.

לראות את הרביעייה הזאת מחייכת זה תמיד טוב, זה רק מראה שברגע שאין פוליטיקה ואינטרסים פוליטיים לא כולם שונאים ולא כולם יריבים.

אלי לחמני, התמודד מול לסרי בעשור האחרון ולא פעם זרם דם רע, רע מאוד בינו לבין ראש העיר לסרי וממלא מקומו, לחמני כזכור סיים את הקריירה הפוליטית לאחר היוודע תוצאות הבחירות, לאכזבתו הצליח להביא רק מנדט אחד אותו הוריש בג׳נטלמניות לעו״ד אופיר לסרי שהתקבל בזרועות פתוחות לקואליציה של לסרי ואף תוגמל בתיקים משמעותיים.

אופיר לסרי ששמר לאורך השנים על קו מכבד ירש את הסיעה מלחמני ולאחר תקופה קצרה הגיע להבנות עם לסרי וכנפו, בין השלישייה תמיד היו קשרי עבודה והיה צריך רק את החיבור… שקרה.

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי פרסם בתום המפגש את המילים הבאות:

היום ביחד עם סגני ראש העיר, היה לי הכבוד להביא את תודתי והערכתי האישית, ובשם תושבי העיר, לדר׳ אלי לחמני, שיוצא לדרך חדשה אחרי 18 שנים של עשייה כחבר מועצת העיר. הודיתי לו על כך שהיה כאן תמיד למען התושבים, ועל כך שידענו תמיד לנהל שיח פורה וענייני ובכבוד הדדי גם בנקודות שבהן לא תמיד הסכמנו, כי עבור שנינו אשדוד היא מעל הכל.

אלי הוא פוליטיקאי הגון ואיש מוכשר רב-תארים אקדמיים, ורב פעילות ציבורית, שהביא לידי ביטוי את ניסיונו ארוך השנים, בכל ישיבה שאליה הוא התכונן כאילו זה מבחן הסמכה במשפטים או בחשבונאות. יסודי ומעמיק, כזה שצריך ללמוד ממנו רבות.

בשנים האחרונות הצטרף אליו נכס עירוני משמעותי, עו״ד אופיר לסרי, שאת עשייתו ותרומתו הגדולה לעיר רואים בכל יום.

אני מאחל לאלי לחמני בהצלחה, ובטוח שהוא יעמוד לרשות העיר גם מחוץ לאולם המליאה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*