שולחן עגול חגג יחד עם אליעד בר/ת מצווה ל-8 ילדים

שולחן עגול חגג יחד עם אליעד בר/ת מצווה ל-8 ילדים

שולחן עגול אשדוד עושה זאת שוב, כמידי שנה מצליח הארגון להרים חגיגת בר/ת מצווה בסטנדרטים שרק הולכים עם השנים. אתמול חגגו חברי יחד עם 4 בנים ו-4 בנות בר/ת מצווה מפוארת ומושקעת ב״אהובת הספן״ היוקרתי. את הערב הרים לגבהים הזמר אליעד נחום שהגיע לתת מופע VIP לחתנים ולכלות, מיותר לציין שבהתנדבות מלאה.

שולחן עגול למי שלא מכיר, זהו ארגון התנדבותי בינלאומי, את הסניף המקומי הקים דוד קקון לפני למעלה מעשור ומאז חוגג הארגון מידי שנה בין יתר הפעיליות מסורת חגיגות בר/ת מצווה. אתמול (ראשון) הגיע מניין החוגגים ל-72. חברים בארגון: איציק סבג, יניב אסולין, אבי רוקח,שניר אסולין, דניאל חוטובלי, אורן איטח וטל אביסר.

פרוייקט בר המצווה הוא לא ערב מפואר, 4 חודשים לוקח לחברים להכין את האירוע, זה מתחיל בשלב איתור הילדים, פגישות אישיות וגיוס כספים, לאחר בחירת הילדים מתחיל הגיבוש, חודש לפני האירוע יוצאים הילדים למגוון פעילויות חוויתיות הכוללות: הפלגה על יאכטה, סדנת גלישה, יום כייף במלון לאונרדו, סרט, ארוחה משותפת ועוד… לערב מגיעים החתנים והכלות שהם חברים, מאוחדים ומגובשים.

אליעד

אליעד נחום מרים את האולם

מידי שנה משתפים חברי השולחן העגול פעולה עם יורם סוויסה, מותג מקומי שמקושר לכל תעשיית מוסיקה הישראלית שדואג להפתעה שתרים את האירוע, השנה היה זה הזמר המצליח אליעד נחום שהגיע בהתנדבות והרים את האולם… כמובן שסיפק לאחר מכן כמות מסחרית של תמונות סלפי.

לאירוע שותפים לא מעט תורמים, הן כנותני שירות והן כתורמי כספים, את האולם תרמו בעלות אפסית הבעלים של ״אהובת הספן״, על המוסיקה DJ Mash מהנבחרת של יורם סוויסה, על התיעוד, פוטו דויד אסייג, חברו אליו בוגרי פרוייקט ״משקפיים ורודים״ שליוו את כל תהליך האירוע. על בר המתוקים השתלטה כמידי שנה לילך ברקאי עשור, ועל הלבשת החתנים והכלות לקחה אחריות לבנת אלבו מ״חתונה לבנה״.

IMG_7473

חברי שולחן עגול אשדוד

בין התורמים התומכים בשולחן העגול מצאנו את אבי צרפתי, המרכז הישראלי לריהוט, רן מור יוסף, אייל זוהר, שוקי סהרוני, אצל מישל, תכשיטי בוזגלו, הפיראט האדום, הרשות העירונית למלחמה בסמים, רשות הספורט העירונית, ליגל – תרבות ים, עו״ד חופני ברששת, יונתן גבאי (ישפה), איציק בסין ועוד…

דודו קקון, יו״ר שולחן עגול אשדוד: האירוע הזה כולל בתוכו את כל מה שיפה בעיר שלנו, בעלי עסקים שנרתמים בסיוע עם חיוך גדול, חברי שולחן שקמים מאיזור הנוחות ויוצאים לעשות לטוב למי שהכי צריך, מדובר ב-8 נערים ונערות מקסימים/ות שחיים בתוכנו ונקלעו למצוקה כלכלית, זו זכות גדולה עבורנו להיכנס עם הפנס הקטן שלנו ולהאיר בנקודת זמן ספציפית וחשובה את חייהם. אין לי מספיק מילים כדי להודות לכל העוסקים במלאכה, כל שם שמוזכר פה יכול להיות גאה בעצמו. זה מפעל מדהים שמצליח כל שנה לרגש אותנו כמו בפעם הראשונה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*