עובדי החברה העירונית התמקדו בגיל הזהב

עובדי החברה העירונית התמקדו בגיל הזהב

לדרי הוסטל הקשישים בי"ג ציפתה הפתעה בדמות מופע מרהיב של קרקסנות עם חניכי 'דוראטו'-ביה"ס לקרקס בעיר ולאחר מכן תלמידי ביה"ס 'שקד' ,ישבו איתם למשחקי חברה. צוות עובדי מרכז קהילתי 'טנה '(רובע ה') הגיע לבית האבות ברובע הסמוך למבנה תחנת המשטרה הישנה'. אורן טואיל, מנכ"ל החברה העירונית שהגיע למקום זכה לקבל את ברכתה של קשישה שיחד עם חבריה שמחו לבואם של האורחים הרבים.

צוות המדריכים של  מרכז קהילתי 'דקל'(רובע ט"ו) כשאליהם מתלווים מד"צים(מדריכים צעירים)יצאו לארח לחברה בבתי קשישים בודדים ברובע העניקו להם תשורה קטנה, במרכז הקהילתי 'נווה יהונתן״ (רובע ג')הפעילו תלמידי ביה"ס המקיף הסמוך את מועדון הקשישים.

מיכל

השתתפות ערה נרשמה במועדון הקשישים ברחוב ההסתדרות אליו הגיעו עובדי מרכז קהילתי 'עוזיאל '(רובע א), עובדים ממוסדות האמנות בעיר, סמנכ"ל החברה- ויטלי סלוצקי ואורן טואיל – מנכ"ל החברה שיחד עם תלמידים ממקיף א' התפנו לצביעה של הגדרות וקירות המבנה ולשיחה ערה עם חברי המועדון .פעילויות רבות ונוספות נרשמו בכל תנועות הנוער ובכל המרכזים הקהילתיים בשיתוף פעולה הדוק עם מערכת החינוך.

אט

את הפעילויות נעל  הפנינג קהילתי לתושבי רבעים י'-י"ג בו השתתפו למעלה מ-2,000 תושבים, שהשתתפו בפעילויות פנאי,צפו במופעים של ילדי ביה"ס וחניכי החוגים ,חזו במפגן מרשים של שיטור קהילתי עם פרשים,כלבנים וחבלני משטרה, נחשפו לעבודת לוחמי האש.

כל ההכנסות מהמכירות בדוכנים יועברו לעמותת 'חיים' הפועלת למען ילדים חולי סרטן.

מקיף-ח-ליצנית-(Medium)

אורן טואיל, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות הפנאי ביקש להודות לכל עובדי המרכזים הקהילתיים ,עובדי מוסדות התרבות והאמנות , למדריכים הצעירים ולחניכי תנועות הנוער שהתפרסו ברחבי העיר לפעילות עם קשישים ולחיזוק הקשר הבין דורי .החיוכים והאווירה הטובה ששררו בכל מקום הוכיחו יותר מכל כי לעשות טוב בקטנה זה טוב לסביבה, טוב לקהילה, טוב לשכונה ובכלל טוב לעשות טוב.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*