נבחרות הפקחים – מורידים מדים

נבחרות הפקחים – מורידים מדים

לא, זו לא טעות. המדים החדשים אותם עטו השוטרים והפקחים באשדוד, לא באו להחליף את המדים הייצוגיים שלהם. היו אלה מדי ספורט צבעוניים כיאה לשתי קבוצות כדורגל. שתי הקבוצות, הפיקוח העירוני ושוטרי משטרת אשדוד, התייצבו בשעת בוקר מוקדמת במגרש הכדורגל שברובע ב' ו"שרפו" את הדשא. 90 דקות של התרוצצות הניבו לא מעט שערים. המשחק היה צמוד, המתח היה גדול והתוצאה…?

ההחלטה לקיים משחק כדורגל בין שתי הקבוצות נולד בראשם של יובל אלוש ושלומי ירוחם, מנהל ומפקד העומדים בראש היחידות שלהם. השניים החליטו לקיים אירוע כייפי כאות הערכה לפעילות המשותפת של הצדדים ובחרו במשחק הכדורגל. "אנשי הפיקוח העירוני ושוטרי משטרת אשדוד גילו יכולת מרשימה של שיתופי פעולה, כאשר צלחו את כל אירועי האביב האחרונים בהצלחה ולאחרונה רושמים הצלחה משותפת בפעילות האכיפה בסופי שבוע" אומרים השניים.

נהבחרת2

ואכן, צוות הפקחים והשוטרים למדו לעבוד יחד, לתמוך האחד בשני ולהניב תוצאות המגבירות את הביטחון האישי של תושבי העיר ותורמים לשיפור איכות החיים באשדוד. "בחרנו דווקא בכדורגל משום שרצינו בפעילות אשר תבטא את הגיבוש ואת הלכידות החברתית ומצד שני תסב לחברים הנאה וכייף" אומרים השניים ומציינים כי "על הדרך זכו כולם גם בבונוס קטןפעילות גופנית להגברת המורל והכושר הגופני".

כל מי שצפה במשחק לא יכל שלא להתרשם מכמה שחקנים אשר הזכירו את עברם הספורטיבי. המשחק היה שקול. מצד אחד קבוצה עם כמה שחקני עבר שיודעים משהו על כדורגל, ומצד שני קבוצה שבשורותיה כמה חברים השומרים על כושר גופני קבוע. ההתמודדות אשר הציבה ניסיון מול כושר גופני באה לידי ביטוי גם במשחק. הניסיון ניצל את המחצית הראשונה כדי להוביל 4:1 ואילו הכושר הגופני ניצל את המחצית השנייה כדי להשוות. בסיום נרשמה התוצאה 5:5.

ועד למשחק הגומלין חזרו כולם לשתף פעולה ולעבוד יחד ברחבי העיר.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*