מוזיקה בקלנג

מוזיקה בקלנג

סדרת המופעים "מוזיקה בקלנג" בניהולו המוזיקלי ובהפקתו של היוצר המקומי שלום תשובה חוזרת לעונה השנייה עם עידן רפאל חביב, מועדון הקצב של פנחסוב, אתי אנקריישי ריבו ו'גשם מקומי'- מופע של יוצרים מקומיים ביצירה מקורית.

עידן רפאל חביב פותח את סדרת המופעים השנייה במופע אקוסטי & Video Art.

עידן רפאל חביב, אחד האמנים המצליחים בארץ, במופע אקוסטי המלווה בתוכן וידאו מקורי אותו צילם וערך ומעביר תחושה של אינטימיות כנה עם הקהל בחצר בית אריה קלנג המשקיפה אל הים והנמל ממרומי גבעת יונה. עידן, הוא אמן אוטודידקט רב תחומי העוסק באופן מוצהר בז'אנרים אמנותיים שונים במקביל, כגון: ציור, אמנות פלסטית, שירה, צילום ועוד. בשנת 2011 הוציא את אלבום הבכורה "כל פעם קצת" ובשנת 2013  את אלבומו השני "לאבד עניין בזמן", שני האלבומים בהפקתו המוזיקלית של גלעד שמואלי הגיעו למעמד אלבומי זהב.

קלנג4

עידן שיתף פעולה עם הפרויקט של עידן רייכל בשירים "אימא, אבא וכל השאר" ו "בלילה" שזכה בשיר השנה שנת 2013 וכתב עבור יובל דיין את השיר "עד שתחזור". במהלך 2014 ערך עידן לראשונה תערוכה של כל יצירותיו בגלריה ביפו. בתחילת 2015 צילם ביים וערך עידן קליפ ראשון לשיר "מי נגע בך" אותו כתב בתחילת דרכו המוזיקלית ובכך נכנס אל תחום יצירה נוסףצילום ועריכת וידיאו. בהופעה יבצע חביב ממגוון שיריו האהובים משני אלבומיו: "מחכה", "עכשיו או לעולם", "כל פעם קצת", "אור אדום", "כמו כל יום" ושירים בהם נגע כגון: "אימא, אבא וכל השאר", "עד שתחזור" "ובלילה" שזכה בתואר שיר השנה 2013.

  • בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד. יום רביעי, 6.9.17,בשעה 21:00
  • מכירה מוקדמת: 80 . מכירה ביום האירוע 90   לפרטים: 08-9221883

מועדון הקצב של אביהו פנחסוב / הקהל מצביע ברגליים, בידיים ובגרון ניחר.

"מועדון הקצב של אביהו פנחסוב" הוא תופעת שטח סוחפת ומרתקת! כל ניסיון להגדיר את המועדון לא יעשה חסד לחוויה הגדולה שהיא המועדון. הוא של כולם, שייך לכל זמן ולכל מקום, לכל ז'אנר ולאף ז'אנר. מועדון הקצב הוא קרקס נודד שיוצר את המציאות בעצמו בכל מקום שאליו הוא מגיע והבמה היא חלל ההתרחשות. ההופעה היא חפלה צבעונית ומעוררת חושים, עירוב תרבויות, ז'אנרים ותקופות, אלוויס פוגש את אריס סאן, מתובל בדיסקו, פ'אנק, מוזיקה יוונית וטורקית, והכל עטוף בסאונד חם ועשיר.

קלנג2

יחד עם אביהו, אביהו לנדוור בשמו האמיתיהקול, הפנים והרוח של המועדון, נותנים את הקצב גם אגדת הרוק, ממייסדי הצ'רצ'ילים חיים רומנו (בוזוקי), ניצן אייזנברג (בס) ניר טייב (כלי נשיפה),יפתח שחף (גיטרות), יאיר צברי (שירה, כלי הקשה) והמתופף טל כוכבי, בנו של מתופף "צלילי הכרם", יגל כוכבי. הביקורות מהללות : ליאור שרעבי, מ'עכבר העיר' כותב, "נוסטלגיה חדשנית עם הרבה לב ונשמהאמש אביהו פנחסוב ולהקתו את המועדון המעונב לחפלה יווניתצוענית מלאת תשוקה ואהבה למוזיקה. היו אפילו ריקודים על השולחנות". עמי ברנד, מעתון 'כלכליסט' מתלהב,  "מעבר למיומנות הנגינה, המופע של מועדון הקצב מובל בידי וירטואוז אחד שבא בכלל מעולם המשחק. ההומור והחוש של פנחסוב לבמה הופכים את ההופעה הזאת לאירוע שאי אפשר להישאר אדישים אליו".

  • בית אריה קלנג, רח' יאיר 2,אשדוד. יום רביעי, 13.9.17,בשעה  21:00
  • מכירה מוקדמת: 90 . מכירה ביום האירוע 100   לפרטים: 08-9221883

ישי ריבו / "פחד גבהים" – הופעות אחרונות לסיבוב.

התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה האחרונה. להיטיו מתוך אלבומו הראשון "תוכו רצוף אהבה", "קול דודי"," הניסיון הזה"," גם כי אלך" מאלבום הבכורה זיכו את ישי בתארים "זמר" ו"אלבום השנה" אשר הגיע במהירות למעמד של אלבום זהב . סיבוב ההופעות שליווה את יציאתו. זכה להצלחה ברחבי הארץ והופעות בפסטיבלים הגדולים והחשובים והוביל לשיתופי פעולה מוזיקליים עם דודו טסה, אמיר דדון, עידן עמדי, דוד ד'אור, רמי קליינשטיין, שלמה גרוניך שי צברי ועוד.באלבומו השני ממשיך ישי ליצור שירים שמהלכים קסם על המאזין בלחנים ובטקסטים הרגישים בשיריו דוגמת " מקשה אחת זהב" ,"קול פעמונים", ו "מציל אותי כל יום " .על ההפקה המוזיקלית אמונים הפעם ריבו עצמו יחד עם מאור שושן.

לאחר ההשתתפות המרגשת בפרויקט של עידן רייכל עם השיר "אור כזה" הקליט לאחרונה דואט מרגש נוסף והפעם עם שלמה ארצי בשיר "והאמת" מתוך אלבומו החדש של ארצי. בימים אלו חורש ריבו את הארץ במופע "פחד גבהים" המשלב בין שני אלבומיו. הקהל הרב של ישי מצביע ברגליים והופעותיו מלאות עד אפס מקום והכרטיסים נמכרים זמן רב מראש. השירים והלחנים באלבום, כולם פרי עטו של ריבו.

הלהקה המצוינת כוללת את: תופיםישראל נחום, גיטרהעמית יצחק, בסשחם אוחנה, קלידיםדוד איכלביץ, קאנוןאמיר אלייב, תאורהרונן בן עמי, סאונדאורי גת, בייק לייןיואב אוסטרייכר

הופכת את הופעתו של ריבו לחוויה בלתי נשכחת

  • בית אריה קלנג, רח' יאיר 2,אשדוד. יום רביעי, 27.9.17,בשעה 21:00
  • מכירה מוקדמת: 80 . מכירה ביום האירוע 90   לפרטים: 08-9221883

אתי אנקרי בהופעה לנשים בלבד.

קלנג6

המוזיקאית והזמרת אתי אנקרי יוצאת במופע חדש ומגוון בו היא משלבת שירים ידועים מאלבומי עבר, שירים מאלבומה "שירי רבי יהודה הלוי", ואף עוברת באופן טבעי לאוסף שירים תוניסאיים מתוך המופע "ממה זהירה" שהשתתף בפסטיבל העוד בירושלים. בין השירים אותם מבצעת אנקרי בהופעה: "בכל ליבי", "יפה נוף", "ידידי השכחת", "רואה לך בעיניים", "קראת לי אסתר", "ים", "מיליונים", "הניגון שלך" ורבים וטובים.

  • בית אריה קלנג, רח' יאיר 2,אשדוד. יום רביעי, 18.10.17,בשעה 21:00
  • מכירה מוקדמת: 60 . מכירה ביום האירוע 70   לפרטים: 08-9221883

גשם ראשון – פותחים דלת ליצירה מקורית.

מופע על טהרת היוצרים המקומיים ,שיבצעו מיצירותיהם המקוריות בהשמעות בכורה.

  • בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד. יום רביעי, 25.10.17,בשעה 21:00
  • מכירה מוקדמת: 30 . מכירה ביום האירוע 40   לפרטים: 08-9221883
קמפיין באים בטוב - ספטמבר 2017

קמפיין באים בטוב – ספטמבר 2017

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*