מבחן צביקה

מבחן צביקה

כשהחתימה הנהלת הקבוצה את המאמן האגדי, ״מר כדורסל״ צביקה שרף בעונה הקודמת כדי להציל אותה מירידה הביא המאמן את הערך המוסף שלו והצליח יחד עם השחקנים לא לרדת ליגה וברגע האחרון החליף מקומות עם גליל גלבוע ואשדוד נשארה בליגה.

אז, כולם ברכו על המהלך והעיר אשדוד צהלה ושמחה. עם הרעב בא התיאבון ובהנהלת הקבוצה החליטו לכוון גבוה יותר ולתת לצביקה שרף הזדמנות להקפיץ את העיר לשלב הבא, בכל מה שקשור לכדורסל. אחרי שת״פ עם באר טוביה להגדלת התקציב הוחתם המאמן לעונה נוספת, תענוג לא זול בכלל.

בהחתמה זו, יחד עם סגל השחקנים שבנה צביקה בעצמו ראו באשדוד מעין תעודת ביטוח לעונה רגועה, ללא מאבקי תחתית וענן ירידה שמרחף מעל לראש, בשני הסיבובים הראשונים של הליגה זה עבד לפי התכנית ובתוספת בונוס של הגרלה נוחה בגביע הצליחה אשדוד להגיע עד הגמר, שם פחות שיחק המזל ומכבי ת״א שמה קץ למסע הנצחונות.

yona

שולדרבראנד. מפגש עם האקסית

חוסר המזל נכנס בנוקיה לחדר ההלבשה ונסע דרומה עם הקבוצה עד אשדוד ומאז מסרב לעזוב. הקבוצה, נכון להיום לא מנצחת וככל הנראה חלום הפלייאוף שכל כך ציפו לו הולך ומתרחק. אשדוד ממוקמת היום במקום התשיעי, הפרש הנקודות מהמקום האחרון עומד על נקודה (או 2 נק׳ במידה ואשדוד תנצח היום) מה שמעמיד את המשחק היום (ו׳) מול הפועל ת״א כמשחק עונה לכל דבר ועניין.

הפסד היום להפועל ת״א מוחק את כל ההישגים של העונה ואת כל הרגעים היפים שחוו הצהובים, זו אמורה היתה להיות העונה הטובה ביותר של מכבי אשדוד בעונה סדירה אך הסיבוב השלישי והפסדים מיותרים משאירים טעם מר והרגשה שהרכבת מאבדת את נהג הקטר.

zvika2

היום, בשעה 14:00 תתייצב אשדוד מול האדומים של הפועל, הקבוצה זקוקה לכל אוהד צהוב שיתן הרגשה ביתית וביטחון לשחקנים לנצח, ניצחון היום יכול להיות המשחק שישחרר את השחקנים מדאגות התחתית ועם קצת ביטחון עצמי יכולה אשדוד לסגור עניין ואף להתברג בפלייאוף העליון ולהציל את העונה.

לצביקה שרף היה יותר משבוע להכין את הקבוצה שלו לניצחון, ההרכב כולו עומד לרשותו, אלו השלבים שאשדוד מפעילה את ביטוח החיים שלה וצביקה שרף חייב לספק תוצאות ולא התנצלויות, ואתם קהל יקר, חייבים להוציא את החולצה הצהובה מהארון ולבוא לעודד את החבורה בצהוב. חייבים ניצחון.

מכבי אשדוד באר טוביה נגד הפועל ת״א
14:00, היכל הקריה אשדוד

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*