"כל מה שאתם צריכים היא אהבה"

"כל מה שאתם צריכים היא אהבה"

כך קבעה להקת ביטלס בזמנו. אומרים שלהתאהב זה החלק הקל, אך לשמור על חיי הזוגיות זה כבר אתגר! לכן אחרי שהשגנו את האהבה המיוחלת איך שומרים עליה שלא תדעך? אז כדי ש-בט'ו באב הבא תהיו גם פה- כמה טיפים לגזור ולשמור.

תשארו אתם

אם האהבה היא אמיתית אז לא צריך להשתנות לפי איך שמתאים לצד השני, חשוב לאפשר לעצמינו להיות מי שאנחנו בתוך הזוגיות שיצרנו יחד. חשוב גם לקבל את בן / בת הזוג כפי שהוא על הצד הטוב והרע שבו. לכולנו יש לא מעט חסרונות וכמו שבני זוגנו צריכים ללמוד לחיות עם חסרונותינו כך אנו צריכים ללמוד לחיות עם חסרונותיהם.

להקשיב- או בשפה פשוטה: בלי אגו

אל תנסו להוכיח שאתם טובים יותר- הניחו את האגו. כי להיות ביחסים טובים זה הרבה יותר חשוב מלהוכיח שאנו צודקים יותר, חכמים יותר או מקריבים יותר למען הצד השני (גם אפילו מעייף יותר!)

אם האהבה מגיעה ממקום אמיתי לא נחשוש להקשיב וגם להשמיע.

Dollarphotoclub_87187444

תהיו חיוביים

לעולם אל תדונו בעניינים רגשיים (תנסו זה אפשרי) כאשר אתם עייפים, כועסים או רעבים, תכלס גם לא קיימת בעולם שיחה אותה לא ניתן לדחות בשעה!

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיות עם בן/ בת זוג שמסתובב בפנים חמוצות ומצב רוח שלילי שהורסים את השמחה בבית. האהבה פורחת באווירה חיובית והדרך אל האושר תלויה גם בנו.

התחילו בחיוך לאוהבים שלכם ותופתעו לדעת שהגישה החדשה תגרום לצד השני לחייך בחזרה.

תחביבים

כדי לשמור על זוגיות מלאה וארוכה, אין אנו צריכים לאהוב את כל מה שבני הזוג אוהבים. בדרך כלל יש נטייה לחשוב שהסוד לזוגיות מאושרת הוא תחביבים משותפים, תכלס אין קשר- הפעילות המשותפת היא זו שמחזקת את הקשר ולא האהבה לפעילות עצמה.

חשוב שתיזמו הרפתקאות וחוויות חדשות עבורכם- חוויה חדשה נוצרת בתוכה ריגוש מהלא נודע ומזכירה בתחושה משהו מהימים הראשונים שלכם יחד.

sex

סקס

אל תשכחו את ההרפתקה בחדר השינה!

מומלץ ביותר לעשות סקס לפחות פעם בשבוע, גם אם אתם עייפים וחסרי סבלנות  (דרך אגב ה תרופה לעייפות!)כי מעבר להנאה הפיזית הכרוכה בו הוא חשוב ביותר לשמירה על האינטימיות.

השקיעו מחשבה איך לצאת לפעמים משגרת יחסי המין שלכם ולהפוך אותה לבלתי צפויה (רעיונות בראש יש בשפע).

אם אתם עדיין אינכם במערכת יחסים- שמרו על הרעיונות האלו עבור מערכת יחסים הבאה שלכם.

4play – מאחלים לכם (וגם לנו) שתמיד תאהבו ותהיו נאהבים.

ולרגל יום האישה הבינלאומי אנו מעניקים לכם לכל אורך השבוע 10% הנחה על מגוון מוצרים במיוחד בשבילכם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*