ה״עמיתים״ פשטו עם שחר

ה״עמיתים״ פשטו עם שחר

שיתוף פעולה פורה בין מנהלת רובע ג׳ לתושבי הרובע מצליח ליצור עשייה חברתית עשירה אשר עוסקת בתחומי פעילות רבים ומגוונים התורמים לרובע ולשכנות ערכית המסייעת לשמירה על הרובע.

מיקי בן זיקרי ראש מנהלת רובע יג׳ -תמיד מרגש לראות את שיתוף הפעולה בין המנהלת לתושבים ביחד עם מוסדות החינוך הנמצאים ברובע, כיום רבים מוכנים להתגייס לסייע ולקחת חלק בשמירה על הרובע.

שיתופי הפעולה כוללים סיוע לגני ילדים בהפעלת ילדים, הקמת גינות לימודיות, תרבות ופנאי כל זה ועוד נעשה עלידי התושבים ביחד עם מנהלת רובע ג' אשר ממש לקחו אחראיות על ניהול הרובע מתוך הרצון להמשיך ולקדם כמעט מידי יום יוזמות חברתיות והנה רק בשבוע האחרון.

אייטם2

והנה בבוקר אחד פשטו תלמידי הישיבה על אחד מגני הילדים לאחר שהגננת באחד מגני הילדים ברובע פנתה לראש המנהלת בבקשה לסיוע בצביעה וחידוש אזורים ברחבי הגן  וזה פנה מיד לישיבה התוכנית עמית השוכנת ברובע.

תלמידי הישיבה ביחד עם המנהל התגייסה באופן קבוע לסייע ולקחת חלק בפעילויות המתקיימות ברובע יג׳ וזאת כחלק משיתוף פעולה שנרקם בין המנהלת לתושבים ובתי הספר ברובע .

כעת בפרויקט חדש שנרקם בין המנהלת לישיבה התיכונית עמית ומנהל החינוך הוחלט שתלמידי הישבה יאמצו באופן קבוע גן ילדים של החינוך המיוחד.

דוגמא נוספת ומרגשת פארק במתחם פרטי הממוקם בין הבניינים יהויכין 7-17 ברחוב  שלמה המלך התגייסה המנהלת ביחד עם הילדים והמבוגרים המתגוררים במקום  במטרה לשדרג את גינת המשחקים ובנוסף לבצע עבודת ניקיון  וצבע  לאחר מספר שעות של עבודה משותפת הילדים קיבלו פרסים אך כולם הסכימו שהחזרה של גינת המשחקים לקדמותה מהווה בשבילם את השמחה הגדולה ביותר .

במנהלת רובע יג׳ מציינים שבכל יום הם מבצעים עבודות רבות והגיוס של התושבים לקחת חלק ובטח כאשר התושבים גם מבקשים להצטרף מהווה נקודה חשובה מאוד מתוך  המחשבה שכעת לרובע הצטרפו פעילי רובע חדשים שידאגו לשמירה על הסביבה .

קרדיט צילום – מנהלת רובע י"ג 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*