ד״ר יחיאל לסרי בביקור בבית החולים אסותא אשדוד – ״ביחד ננצח״

ד״ר יחיאל לסרי בביקור בבית החולים אסותא אשדוד – ״ביחד ננצח״

ביחד ננצח״ – מביאים אור ותקווה לעם ישראל בימים קשים אלה הם מייצגים את אהבת עם ישראל בארץ ובתפוצות, והוקרת התודה שלהם לחיילי צה״ל הגיבורים, שעצרו בגופם את האוייב האכזר בשבת השחור ב-7 באוקטובר.

ראשי העמותה שי ונתן היקרים, ממשיכים את מורשתו של אביהם חברי היקר והאהוב איש הצדקה והחסדים דדי גאוכר זצ״ל שהלך מאיתנו לאחרונה, והקימו את מפעל החסד העצום ״ביחד ננצח״, שתומך בחיילי צה״ל ובמשפחות הנופלים בלב רחב נדיב ונדיר מאוד.

יחד איתנו ועם מנכ״ל אסותא דר׳ ארז בירנבוים, וסגנו דר׳ אליעד אבירם, הם חילקו אייפדים לפצועים חיילי צה״ל וכוחות הביטחון המאושפזים באסותא אשדוד. מחווה סימלית לגיבורים שנפצעו בגוף אך הנפש שלהם איתנה וחזקה.

שמענו את סיפורי הגבורה שלהם ונחשפנו לתשבחות לצוותים הרפואיים של בית החולים, ולאנשים של מד"א.

 

 

שמענו ברגשי תודה גדולים את סיפור הגבורה של א׳ קצין מג״ב שהציל בגופו את חייהם של רבים מתושבי שדרות.
התרגשנו לשמוע את סיפורה של ילדה בת 10 מאשדוד, שקיבלה דום לב במהלך אזעקה, וחייה ניצלו ע״י הצוות המדהים של מד״א שהגיע אליה מיד.

ומכולם היינו גאים מאוד לשמוע את המחמאת לביה״ח שלנו אסותא אשדוד, על הטיפול המקצועי, היחס והשירות הנדירים.
אלה הפנים היפות של העם והמדינה שלנו שמתגלים במלוא תפארתם בימים קשים אלו.

אני מודה לכולם בשמי ובשם כל תושבי העיר לרופאות ולרופאים, לאחים ולאחיות, לכל צוותי הרפואה, על העבודה המסורה שלהם מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל". המחויבות האדירה של כולם, היחס האישי לכל פצוע והחיבוק החם שמקבלות המשפחות.

ותודה ענקית לארגון ״ביחד ננצח״ על מפעל החסד העצום שלהם למען חיילי צה״ל ועם ישראל.
אתם החוזק והאור הגדול שלנו, בתוך החושך שאנחנו נמצאים בו בימים קשים אלה, מיכם צומחת הישועה הגדולה לעם ישראל ומדינת ישראל.
אנחנו חזקים ומאוחדים ובע״ה ננצח.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*