אשדוד תהיה במקומות הראשונים בתמ"א 38

אשדוד תהיה במקומות הראשונים בתמ"א 38

מ"מ מהנדס העיר בכנס ארגוני הקבלנים בקיסריה: אשדוד תהיה במקומות הראשונים בתמ"א 38

"האג'נדה שלי היא לעשות הכל להתחדשות עירונית באשדוד, המטרה שלי היא להביא את העיר לאחד המקומות הראשונים בארץ בכל מה שקשור לפרויקטים של תמ"א 38". כך אמר אינג' דורון חזן, ממלא מקום מהנדס עיריית אשדוד בכנס ארגוני הקבלנים בקיסריה.

בפאנל מהנדסי ערים בהשתתפות מהנדסי העיר של ראשון לציון רחובות ואשדוד, אותו הנחה שלומי בן עזרי – מנכ"ל ארגון הקבלנים במחוז אשדוד והשפלה, מ"מ מהנדס העיר הבטיח כי בקשות לתמ"א 38 יאושרו בתוך 4 חודשים מיום הגשתן.

אינג' דורון חזן: "אעשה הכל לקדם פרויקטים של תמ"א 38 , הקבלנים יזכו לאוזן קשבת בכל הקשור למתן היתרים לפרויקטים של תמ"א 38  ואסייע להם באמצעות פתרונות יצירתיים".

מנכ"ל הארגון שלומי בן עזרי מסביר כי עתודת הקרקע לבנייה חדשה באשדוד אזלה למעשה ולכן הדרך היחידה לבניית דירות חדשות בעיר היא על ידי בנייה ברובעים הישנים במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי. בן עזרי: "כך נצליח למתן את עליית מחירי הדירות באשדוד  ולהשאיר בה כמה שיותר זוגות צעירים".

בסיכום הפנל פנה שלומי אל מהנדס העיר ראשון לציון אשר בימים אלה מסיים את תפקידו וזוכה להערכה רבה מקרב קברניטי העיר וציבור המתכננים והיזמים ושאל אותו: ידוע שתפקיד מהנדס עיר הנו תפקיד קשה ותובעני, מה סוד שלך להצלחה שלך בתפקיד? אלי יהלום ענה: "שיתוף פעולה עם הגורמים המקצועיים והיזמים. לא כל השכל נמצא ברשות".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*