BIG FASHION אשדוד

BIG FASHION אשדוד

מרכז האופנה והבילוי הממוקם בכניסה הדרומית לעיר נערך לפתיחתו במרץ 2015. איתן בר זאב, מנכ"ל קבוצת ביג מרכזי קניות ולאון אדרי מבעלי סינמה סיטי, אירחו את ראש העיר, ד"ר יחיאל לסרי והצוות הבכיר במתחם BIG FASHION אשדודמנהלי המרכז נערכים כבר כעת לגיוס עובדים למתחם . הצפי לגיוס עומד על כ1200 עובדים לשלב הראשון ותוספת של כ300 עובדים עם פתיחת הקומפלקס של סינמה סיטי. עיריית אשדוד והנהלת ביג יקיימו במשותף יריד תעסוקה במהלך חודש פברואר.

מרכז האופנה והבילוי המרשים מצטרף לבית החולים הציבורי שבנייתו מתקדמת בקצב מהיר ולקמפוס האקדמי ופארק ההי טק שהועברו לתכנון וקידום ואשר ביחד עם תחנת הרכבת ייצרו מרכז שירותים , מסחר, בילוי ותחבורה מהשורה הראשונה. מרכז הקניות יכיל כ-2000 מקומות חנייה ללא תשלום שישמשו גם את נוסעי הרכבת ויקלו על מצוקת החנייה באזור.

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי: "אשדוד, נמצאת בהתפתחות אדירה בכל תחומי חיי התושב ע"פ התכנון והחזון העירוני. לקחנו על עצמנו לשפר את נתוני התעסוקה בעיר ולהרחיב את מקומות הבילוי. אנחנו כעת עדים למימוש בפועל של מהלכים עירוניים שיביאו לשיפור ותוספת של למעלה מ1200 מקומות עבודה , למרכז בילוי ברמה הגבוהה ביותר , ולהרחבת השירותים העירוניים לתושבי אשדוד והסביבה. אני מתרשם מרמת התכנון וההשקעה ושמח על ההחלטה לקדם את בינוי הסינמה סיטי , כחלק מהרחבת מגוון שירותי התרבות והבילוי בעיר.

לאון אדרי מבעלי סינמה סיטי שהשתתף בסיור הציג בפני מר לסרי, ראש העיר, את התוכנית להקמת קומפלקס הקולנוע המרהיב של סינמה סיטי שייפתח במתחם ה-BIG FASHION בעוד כשנה לאחר שיושלמו כל התהליכים שנדרשים לבנייתו והפעלתו לרווחת תושבי אשדוד והסביבה

BIG FASHION אשדוד, הינו מרכז מותגים ולייף סטייל ייחודי שבהקמתו הושקעו כ – 400 מיליון שקלים. BIG FASHION אשדוד ממוקם בכניסה הדרומית של העיר אשדוד, על דרך מנחם בגין, בסמוך לתחנת הרכבת. המרכז החדש ישתרע על פני 60 דונם, מתוכם כ– 25,000 מ"ר שטחי מסחר שניבנו מעל חניון תת קרקעי הכולל 2000 מקומות חנייה ללא תשלום. מיקומו האסטרטגי של BIG FASHION אשדוד מיועד לתת מענה כמרכז בילוי וקניות לכמיליון צרכנים פוטנציאליים ברדיוס של 15-25 ק"מ, לרבות כרבע מליון תושבי אשדוד שהיא העיר החמישית בגודלה בישראל.

הקונספט של BIG FASHION אשדוד מבוסס על המגמות העדכניות ביותר בתחום מרכזי הקניות ומתחמי ה LIFE STYLE בעולם. BIG FASHION אשדוד אשר תוכנן על ידי משרד האדריכלים משה צור ופלג אדריכלים, כמרכז עיר עם שדרות רחוב פתוחות ומעוצבות, המאופיינת בתמהיל חנויות מגוון בדגש על אופנה, ולייף סטייל, מתחמי בילוי ומסעדות, אזורי פעילות לילדים ולמשפחות, מזרקות מים, בריכות נוי אקולוגיות ואטרקציות נוספות.

 

 

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*