כנס ראשי הספורט יתקיים באשדוד

כנס ראשי הספורט יתקיים באשדוד

בעקבות הישגיה, זכתה רשות הספורט לאירוח יוקרתי של: הכנס הארצי של מנהלי מחלקות הספורט ברשויות המקומיות

רשות הספורט העירונית באשדוד,הפכה זה מכבר, בקרב מובילי הספורט בישראל ,למושג נרדף למודל מוצלח של ניהול מתוכנן  ואפקטיבי. משרד התרבות והספורט,העניק לאשדוד שוב "חותמת כשרות" ספורטיבית, כשבחר בה לארח את הכנס הארצי היוקרתי, של מנהלי יחידות הספורט ברשויות המקומיות בישראל. ב-3.11.14 יתכנסו כ-150 מנהלים ונציגים מכל רחבי הארץ,לכינוס חד- יומי,בו יעסקו בשאלות וסוגיות שעל סדר היום הספורטיבי.

בנוסף לנציגי מחלקות הספורט ברשויות המקומיות,יטלו חלק בכנס, בכירי מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט,כמו גם, כל המפקחים הארציים במשרד. ד"ר אורי שפר-ראש מנהל הספורט,ישא את ההרצאה המרכזית שתיסוב סביב הנושא: "איך מכוונים לתרבות ספורט טובה יותר,וכיצד משלבים ילדים רבים יותר בספורט?" משה קונינסקי-מנכ"ל התאחדות הספורט לבתי הספר יציג וידבר על התוכנית הלאומית המתגבשת:"פרחי ספורט".

מטרותיה של תוכנית חדשנית ורחבת היקף זאת, הן בעיקר:הנחלת תרבות הספורט לרבים ככל הניתן, והרחבת תשתיות הספורט כפלטפורמה להגדלת מספר הספורטאים הפונים לספורט הישגי". בכנס שייערך במרכז מונארט,יתכבדו גם נציגי רשות הספורט באשדוד,בזכות, להציג בפני באי הכנס את המודל הייחודי שהוקם באשדוד. רשות הספורט בעיר,הינה עמותה עצמאית ואוטונומית,שלה סמכויות מלאות לניהול כל צורכי הספורט בעיר,לכל המגזרים. ככזאת, היא מהווה מודל לחיקוי, לארגון ספורט יעיל,אפקטיבי ומקצועי ביותר,אשר רשויות רבות מעוניינות ללכת בעקבותיה.

בתוך כך, אירחה השבוע (28.10)רשות הספורט את כנס פתיחת שנת הפעילות תשע"ה,של המורים ומאמנים הפועלים במועדונים בית ספריים  ובתוכנית "זוזו" הפועלת באשדוד ובמחוז דרום .

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*