5 אפליקציות מומלצות לדיאטה

5 אפליקציות מומלצות לדיאטה

העולם הטכנולוגי מתפתח במהירות לנגד עיניינו ואיתו גם האפשרויות שהכפילו את עצמן בכמויות מטורפות, בכל תחום יש יותר סוגים ופיתויים, זה בהכל, חטיפים בסופר, אלכוהול, וגם אפליקציות. מפתחי  אפליקציות עובדים שעות נוספות על אפליקציות שיעזרו לכם לשמור על הדיאטה. איך הן עוזרות? מודיעות לכן מתי צריך להתאמן, סופרות לכן קלוריות ועוד דברים רבים.

האפליקציה הראשונה והבסיסית היא דיאטון

אפליקציה שהיא פשוטה וטובה. מכניסים נתונים כמו בכל כלי לדיאטה, אם זה גיל, גובה, משקל- נתונים בסיסיים כדי להתחיל ולבנות את התפריט הנדרש. מוסיפים כמה משקל רוצים להוריד ומתחילים. אפליקציה זו היא כמו יומן דיאטה, היומן מחשב את כמות הקלוריות שצרכתם ומאפשר מעקב צמוד בהתאם למה שבחרתם. כשאוכלים מוסיפים את המאכל באפליקציה ובעצם הוספתם קלוירות ליומן שלכם. לחישובים של האפליקציה תוכלו להוסיף פעילות גופנית שעשיתם ותוכלו לדעת מידע אמיתי בזמן אמת על הגוף שלכם.

הבאה היא דל קלוריות

השם אינו יצירתי אך האפליקציה מעולה. כמובן שממלאים את הנתונים הבסיסיים וכותבים כמה רוצים להרזות. אך ניתן להוסיף לה בעיות רפואיות כמו לב וסוכרת. אפשר להוסיף לה את הפעילות הספורטיבית שאתם עושים בנוסף למה שאכלתם. מה שכלכך מעולה בה זה שיש לה המון סוגי מאכלים, מאגר ענק לסוגי פעילויות מגוונות, כמו הליכה או הליכה עם תינוק שמורידה יותר קלוריות ולא רק ספורטיביות, אלא גיהוץ, גינון בישול ועוד דברים פשוטים ולא בהכרח גורמים להזעה והתעייפות.

האפליקציה MyNetDiary

כמובן כרגיל סופרת קלוריות, מכניסים לתוכה את הנתונים הבסיסיים שלך. מכניסים את הכמות שרוצים לרדת ובכמה זמן והאפליקציה תחשב בעצמה כמה קלוריות אתם צריכים לאכול כל יום ותרכיב לך תפריט מגוון, ותראה לך את קצב ההתקדמות על סמך זרימת הנתונים שתכניסו. אופציה נחמדה מאוד באפליקציה היא לשים תמונות של לפני אחרי ותוך כדי הדיאטה ולעקוב כך על המראה הויזואלי כל הדרך אל המראה הרצוי.

הפסיכולוג האישי שלך CountEat

לא סתם אפליקציה אלא פסיכולוג קטן בכיס שלכם. יש לה את הדברים הבסיסיים אל אין מאגר מזון אלא נותנים מטרה ומעבירים לה את הנתונים הבסיסיים האישיים שלכם אך יש לה ערך מוסף לאפליקציה הזו, היא בעצם עובדת איתכם על הצד הפסיכולוגי ובוחנת אתם. למשל כשמכניסים ארוחה היא שואלת אם אתם רעבים או צמאים ועד כמה, יש עמוד בו תידרשון לבחון את הסיבה לחשק לאכול, אם זה בדידתו או עייפות ועוד. האפליקציה תנסה באמצעות פסיכולוגיה לפתח לך הרגלי אכילה נכונים.

האחת שאיתך לאורך כל היום

האפליקציה של חלי ממן שהיא תזונאית ידועה, קוראת בסיסמה "איתך לאורך כל היום" וכן, לאחר מילוי הפרופיל האישי בו בוחרים את טווח המשקל, גילאים ואת שעת הארוחה הראשונה שלכם ביום, האפליקציה תתריע אחת לכמה שעות שצריך לאכול ולשתות, האפליקציה תציע אכילה לפי סוגי מזון ויחידות וגדלים קבועים וכך מודדת גם, לא לפי קלוריות לא ברורות, האפליקציה הזו מהטובות שיש, למרות שמעט מציקה, היא לא נותנת לכם לשכוח ועוזרת באמת לרזות.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*