3..2..1.. 2018 !!!

3..2..1.. 2018 !!!

איזו שנה זו ?איזו מסיבה זו? בלי סיירת הורים – היום כולם יודעים ,כשמשלבים את המתנדבים המדהימים של סיירות ההורים ,של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ואלימות –אשדוד לפעילות בחגיגות השנה האזרחית החדשה זהו שילוב מצוין ,שילוב מנצח.

בראשון האחרון לפני כניסתה של השנה האזרחית החדשה יצאו מתנדבי סיירות ההורים העירוניות עם רכז הסיירות העירוני מר שי נקש לפעילות הסילבסטר המסורתית, זאת לאחר תדרוך בתחנת המשטרה עם קצין האג"מ של תחנת אשדוד רפ"ק ליאור מצרפי שתדרך את כלל הכוחות שפעלו בעיר במהלך הערב.

משם עברו המתנדבים ובקרו במספר מוקדי בילוי ובדגש על חוף הקשתות שם אף פגשו את קב"ט העיר מר אריה איטח , סמת"ח אשדוד רפ"ק דודו תורג'מן וניצב צביקי טסלר ראש אג"ת אשר ברכו את מתנדבי הסיירת על פעילותם בכלל ועל שיתוף הפעולה בערב זה בפרט. חשוב לציין כי על אף מזג האוויר הסוער והקפוא שפקד את העיר בערב הסילבסטר הייתה היענות יפה של המתנדבים  אשר חיממו את  האווירה בפעילות שהייתה טובה ונעימה כתמיד.

מתנדבי הסיירת , פעלו  כמכפיל כוח לכוחות הביטחון והשיטור בנושא הגברת המודעות לסכנות שנהיגה תחת השפעת אלכוהול, הם עברו במקומות הבילוי ושוחחו  עם המבלים על מגוון נושאים בין היתר נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהג תורן  ואיך עוברים  את ערב הסילבסטר "בשלום". בנוסף לשיח מקדם המודעות ,חילקו המתנדבים  למבלים גם  ערכות בהם חומרי הסברה וצ'ופרים שכללו ריחנים נשיפונים מחזיקי מפתחות ועוד, שהם פרי שיתוף פעולה של הרשות העירונית למאבק בהתמכרויות ובאלימות – אשדוד בהובלתה של מנכ"לית הרשות הגב' סימונה מורלי יחד עם הגב' אילנית אלימלך מנהלת המטה לבטיחות בדרכים באשדוד.

את הערב סיימו המתנדבים בחוף הקשתות ,סגרו שנה אזרחית ופתחו שנה אזרחית חדשה עם כל התקוות והאיחולים…

זה המקום להודות לכלל המתנדבים על פעילות יפה ופורה במהלך שנת 2017 ולאחל לכל תושבי העיר שנה אזרחית טובה ,מוצלחת ובטוחה.

להצטרפות ל  סיירת נא לפנות שי רכז סיירת הורים  054-3220939

 

צילום: גל פורטמן

 

פרינג׳ סטייל - ימים של שמחה

פרינג׳ סטייל – ימים של שמחה

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]
פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*