200 אלף שקל פיצוי לצעיר מאשדוד שנפגע בזרת

200 אלף שקל פיצוי לצעיר מאשדוד  שנפגע בזרת

לפני כשנתיים, במהלך יום עבודה שגרתי כנהג משאית מוביל מטענים, נפצע  צעיר מאשדוד , שהיה בעת התאונה בן 29. התאונה התרחשה כשהצעיר התכוון להעמיס את הסחורה שהוביל בעזרת רמפה. הרמפה הוצבה בסמוך למשאית בעזרת מלגזה אותה הפעיל העובד, אך עקב חוסר תשומת לב, המלגזה זזה מעט וגרמה לכך שהרמפה נפלה ופגעה בזרת של הצעיר שהתרסקה כתוצאה מהפגיעה.

עם כאבים עזים בידו, הובהל הצעיר בדחיפות לבית החולים ואושפז למשך ארבעה ימים, במהלכם בוצע ניתוח בידו. בעקבות  התאונה נקבע בבית החולים  כי אינו כשיר לעבוד למשך חודש ימים. גם כששוחרר הצעיר מבית החולים, המשיך לסבול מכאבים בכף ידו.  בעקבות כך החליט לתבוע את הביטוח הלאומי ואת חברת הביטוח של מקום העבודה, באמצעות עו"ד דניאל אדזיאשוולי, המתמחה בנזקי גוף.

עו"ד אדזיאשווילי הסביר בתביעה כי מדובר בעובד שבעקבות התאונה נגרם לו לתקופה מסוימת אובדן כושר עבודה . בעקבות כך הוא יאלץ להיות תלוי בגורמים נוספים על מנת לבצע פעולות פשוטות, ובנוסף נגרמו ויגרמו לו הפסדי שכר בעקבות התאונה, שהותירה אותו מוגבל ללא יכולת להשתמש כראוי בכף ידו הדומיננטית.

"הביטוח הלאומי הכיר בעובדות וקבע אחוזי נכות בהתאם", סיפר אדזיאשווילי. הצעיר קיבל 15% נכות לצמיתות, ומענק חד פעמי של 44,333 שקלים ישירות לחשבון התובע.

במקביל, תבע אדזיאשווילי את חברת הביטוח של מקום העבודה, ובמסגרת הסכם פשרה, סוכם כי חברת הביטוח תשלם לתובע הצעיר 165,000 שקלים. בסך הכל קיבל התובע פיצוי של 209,333 שקלים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*