019 מובייל – חבילת גלישה בחו"ל במחיר הכי זול

019 מובייל – חבילת גלישה בחו"ל במחיר הכי זול

בין כל מפעילי הטלפון הסלולרי בישראל יש הבדלים שונים ולקוחות בוחרים בהם לפי הפרמטר שמתאים להם. בשנים האחרונות, ככל שישראלים יוצאים יותר לחו"ל, הדגש מריבוי שיחות בישראל עובר לריבוי שיחות מחו"ל, קבלה והוצאה שלהן, כדי שאפשר יהיה לשמור על קשר עם המשפחה בקלות וללא תשלום מחירים גבוהים מדי. השיחות לחו"ל הן גם היתרון הגדול של חברת 019 מובייל, שמציעה בלי תחרות כמעט חבילת גלישה בחו"ל במחיר הכי זול . בכלל, כדאי לשים לב לכך שיש כמה מסלולים לשוהים בחו"ל שמתאימים לכל מטרה, לכל נסיעה ולכל משך זמן. החבילות האלה לא מפתיעות אתכם משום שהמחיר קבוע מראש והסים שתקבלו מיועד לכך ויכול להגיע אליכם לשדה התעופה בלי בעיה, על ידי השליח המיוחד של 019.

חבילות במסלולים שונים

מסלולי החבילות לחו"ל מתאימים למי שנוסע לנסיעה קצרה ומהירה לחו"ל, למשל, כמו מסלול חוזרים תיק תק, לכל מי שנוסע לשבעה ימים ופחות. במסלול זה אתם יכולים לקבל חבית גלישה של 1GB ללא בעיה ותוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים שם, לגלוש ברשתות החברתיות ולהעלות רשמים וחוויות, לבדוק את האימייל שלכם ולענות בווצאפ ובאפליקציות השונות. חבילה משתלמת במיוחד לרשימה קבועה של מדינות באירופה ולארה"ב. אם אתם נוסעים לשם מומלץ מאוד לבדוק איך להוזיל את החופשה הבאה שלכם על ידי בחירת החבילה הזאת שתחסוך מכם תשלום מיותר על חבילת גלישה יקרה שלא לצורך.

מבצעים לנוסעים ליותר משבוע

מבצעים ומסלולים של חבילות לחו"ל של יותר משבוע גם הם הרבה יותר נוחים בחברת 019 מובייל משום שהם מוצעים במחירים הנוחים ביותר וללא הפתעות חיוב. בנסיעות כאלה אתם מקבלים 5GB או 7GB, ונהנים מגלישה נוחה לכל המטרות והצרכים שלכם, למרות שאינטרנט הוא בוודאי לא בראש מעיינכם כשאתם מטיילים ונופשים בחופשה. בכל מקרה, המחירים קבועים ומשולמים מראש והם פתוחים ללקוחות כל החברות. כלומר, אינכם צריכים להיות לקוחות 019 כדי לקבל סים ישירות לשדה התעופה שבו תשתמשו במהלך הנסיעה שלכם בחו"ל. אתם יכולים ליהנות בקלות מהמחירים הנוחים והזולים ביותר בישראל בחברה דינמית וצעירה שמציעה חבילות ומסלולים שונים לכל מטרה במחירים שאין להם תחרות ובתנאים הטובים ביותר.

איך ליהנות מחבילת גלישה בחו"ל וסים של 019?

אם אתם לקוחות של החברה, אתם כבר נהנים ללא בעיות מהשירות הזה אם אתם בוחרים מסלול לחו"ל שכולל גם שיחות לחו"ל חינם. אם אינכם לקוחות החברה ורוצים ליהנות מכך בזמן שאתם בחו"ל כי המחירים באמת חסרי תקדים בכל קנה מידה, אתם יכולים להזמין סים הביתה או לקבל אותו בשדה התעופה בדלפק המיוחד של 019 בנתב"ג. הסים מתאים לכל סוגי המכשירים ואתם משלמים מראש וללא בעיה.

על חברת 019 מובייל

חברת 019 מובייל היא מפעילת סלולר צעירה שבכמה שנות פעולתה כבר הצליחה לצבור מוניטין מצוינים של חברה זולה, אמינה ואיכותית. לכן, מאות אלפי לקוחות מתניידים אליה וגם משתמשים בשירותיה לרכישת חבילות בחו"ל שמתאימות להם נקודתית. החברה מפעילה מסלולים שונים שמתאימים לכולם ולמטרות שונות, מגיימרים ועד משפחות ונוסעים לחו"ל, או עולים חדשים שיכולים לדבר בזול ובנוחיות רבה עם משפחתם.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*