תיקון שבועות במונארט: 'בלבב פנימה'

תיקון שבועות במונארט: 'בלבב פנימה'

מפגשים, הרצאות מוזיקה ופאנלים בסימן תקוות והגשמת חלומות.  בין המשתתפים: הזמרים רבקה זוהר ולירון לב העיתונאים שרה ב"ק ושי גולדן והסטיריקן גיל קופטש.

28 במאי, בשעה 19:00, מונארט מרכז תרבות אשדוד

לנצח את הגורל . שי גולדן עיתונאי, עורך, שדר רדיו, מגיש טלוויזיה ושחקן, מזמין אותנו להכיר את האדם שהוא, ואת הכלים שלו להתגבר על מכשולים, לצמוח ולהצליח. שי חולק את התכונות והכלים בהם הוא משתמש כדי להצליח, בשילוב דוגמאות וסיפורים מרתקים ומרגשים מניסיונו. כיצד התמיד בחתירה להישגים הנכספים, וכיצד קבע לעצמו כללי יסוד מהם לא נסוג למול כל קושי, ואשר שימשו אותו בכל התחנות בהן עבר, ובהתמודדות עם כל האתגרים מולם התייצב מילדות ועד היום.

קול באישה תקווה . על תולדותיה של השירה הנשית ועל שירה כפותחת לבבות. העיתונאית והמוזיקאית שרה ב"ק במסע נשי מרתק ועוצמתי על השירה הנשית בהיסטוריה היהודית. מופע מהנה, מלמד ומלא תקווה בהתאמה לשבועות.

תש1

מגילת רות .גיל קופטש מזמין לקריאה מחודשת במגילת רות – התגלות הכוח הנשי. זוהי קריאה מודרנית משעשעת, מנקודת ראות פמיניסטית,  ומבליטה את התקווה לתיקון חברתי.

אתנחתא קלה עם 'שבעת המינים' , ארוחת 'טעימות' מיוחדת במינה בשעה 20:30

"עד שנתעורר" – רבקה זהר ולירון לב (בשעה 21:30)

מיטב הקלאסיקות הישראליות המוכרות בעיבודים חדשים, וגם שירים חדשים משני האלבומים המשותפים אשר יצרו יחד. המופע "עד שנתעורר" הוא גם שם השיר החדש שיוצא בימים אלה לתחנות הרדיו. את השיר הם מבצעים בחודשים האחרונים בהופעות, הוא התקבל בתגובות חמות ובאהבה גדולה בקרב הקהל.

יום ראשון,28.5.17 ,החל מהשעה 19:00.כרטיס לכל הערב 140 ₪.טלפון לרכישת כרטיסים: 8545130/1 – 08

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*