שבועות – החג החקלאי

שבועות – החג החקלאי

החווה החקלאית באשדוד, בשיתוף קק"ל ואגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה, מזמינה את תושבי אשדוד להשתתף בהפנינג שבועות סביבתי ביום שני 29.5.17 בין השעות 16:30-19:00, במתחם החווה החקלאית – רחוב העבודה 66 אשדוד. הכניסה ללא עלות ומותנית בהרשמה בקו ליער בטלפון 1-800-350-550.

לא תינתן כניסה לחווה, ללא הרשמה מוקדמת.
לחג השבועות, על אף היותו יום אחד, יש מעמד מיוחד בלוח השנה העברי. החג שחל בחודש סיון ובו ניתנה התורה, קנה לו מוניטין דווקא כחג החקלאים. הוא מתקשר עם הביכורים שהיו מעלים בני ישראל לבית המקדש בירושלים, עם עבודת האדמה ותוצרת הארץ ועם היבול החקלאי.

בחווה לחינוך חקלאי מקיימים בכל שנה פעילות מיוחדת למשפחות ולציבור התושבים, המתאפיינת בנושאי סביבה ירוקה, קיימות וחקלאות כמובן. גם השנה החווה מזמינה את התושבים ליטול חלק בפעילות שהם מארגנים, יחד עם קק"ל ואיגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה, ומבטיחים שיהיה מעניין ומהנה.

תכנית הפעילות כוללת תחרות בסימן שבועות זר לראש ומראה של חג השבועות "עם שימוש חוזר, הטנא יפה יותר". הפעלה מוסיקלית, ריקודים ומשחקים. פעילות בתחנות: 1) גנרטור אנושי – נדווש ונפריח בועות סבון. 2) נתנסה בתהליך גידול וייצור חקלאי מהחיטה ועד הלחם. 3) נאכיל ונלטף בעלי חיים. 4) נטעם חליטות צמחים. 5) ניצור תמונה מפרוסות עץ. 6) ניתן יהיה לרכוש במקום צמחים ואביזרי גינה מהחווה.

לפעילות כאמור מוזמנים כל תושבי אשדוד. הכניסה חופשית וללא תשלום, אך היא מותנית בהרשמה מוקדמת בטלפון 1-800-350-550. כמו כן, על מנת לשוות לאירוע אווירה חגיגית, הציבור מוזמן להגיע בחולצות לבנות, כיאה לחג השבועות.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*