רשימת "אין לנו עוד אשדוד" חוגגת את ההתחזקות

רשימת "אין לנו עוד אשדוד" חוגגת את ההתחזקות

עו"ד הלן גלבר: "מי שדואג לכלל תושבות ותושבי אשדוד, לא יכול לתת ייצוג רק לגברים וחרדים"

יותר ממאה פעילי רשימת "אין לנו עוד אשדוד" השתתפו אתמול ביחד עם חברי הרשימה בכינוס סיכום הבחירות והיציאה לדרך בהובלתה של יו"ר הרשימה, עו"ד הלן גלבר.
"ניהלנו קמפיין ענייני ונקי מלחצים, בלי טייקונים, בלי פטרונים פוליטיים", אמרה עו"ד הלן גלבר. "אני חייבת דין וחשבון לכם התושבים ורק לכם. הציבור הביע אמון בחזון שהצגנו, כפתרון לשאלות המרכזיות ביחס לצביון העיר ולעתידה".

עו"ד גלבר היתה המתמודדת המובילה מול יחיאל לסרי על ראשות העיר וזכתה בכ-20 אחוז מהקולות, רשימתה "אין לנו עוד אשדוד" שילשה את כוחה במועצת העיר. גלבר אמרה: "במועצת העיר הנבחרת יש 40% חרדים ו-13% נשים, הרשימה המגוונת שלנו שכוללת שתי נשים, תהיה כאן תמיד בשביל כל התושבים, נשים וגברים, דתיים וחילוניים. אין לי ספק שביחד עם סופה לנדבר ועמירם בן זקן נפעל כדי לאזן את הקואליציה המתגבשת שכוללת כרגע בעיקר גברים וחרדים".

את המפגש פתח שמוליק דואק שסיפר על הדרך שעשו הוא ויתר התומכים לצדה של הלן גלבר עוד מהבחירות הקודמות. דואק אמר לגלבר: "לצדך נמצאים היום מיטב האנשים שעזרו, תמכו ועשו ככל יכולתם למען המטרה ולמענך. אנחנו תמיד נהיה לצדך בלי שום קשר לתוצאות הבחירות או למס' המנדטים, כי אנחנו יודעים לזהות מי באה לדאוג לעיר ואת מי מעניינת טובת התושבים. זכית באמון שלנו על היותך מי שאת".

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*