רשות הספורט אומרת תודה למורי/ות החינוך הגופני

רשות הספורט אומרת תודה למורי/ות החינוך הגופני

מסורת חדשה ברשות הספורט העירונית, ערב הוקרה מושקע, מרגש ומכבד למורי/ות החינוך הגופני באשדוד, למנהלי/ות בתי הספר ולמפקחים. ערב בו אפילו ברשות הספורט עוצרים את המרוץ ומתכנסים לערב אחד שכולו… תודה.

עוד בכניסה למתחם האודיטוריום של מרכז ״כיוונים״ ניתן היה להבחין ברמת ההשקעה והכניסה לפרטים המסמלים את המאמץ והנכונות שהשקיעה רשות הספורט בערב ההוקרה, המיתוג, הכיבוד המצגת המדוקדקת, האווירה הקסומה העידו על כוונות הערב.

כבר בקבלת הפנים נפגשו כל המורים והמורות, יחד עם המנהלים/ת והמפקחים שבשאר השנה מכוננים יחסי עבודה אבל לערב אחד, שמו את העבודה בצד ואפשרו לעצמם לדבר גם על דברים אחרים באווירה נעימה, כשמצגת מלווה בתמונות משלל אירועי רשות הספורט לדורותיה.

_TP_1066

בתחילת הערב, כשכולם התיישבו הוקרן סרטון המתעד את שיתופי הפעולה של רשות הספורט עם מערכת החינוך הבית ספרית שבראשה עומדים המורים לחינוך גופני ומנהלי בית הספר.

את הערב הנחה כדורגלן העבר והממונה על הספורט ההישגי אלון חזן,  בפתיחת דבריו אמר חזן: "אנו מוקירים אתכם ואת פועלכם, אכן אלו הדברים שיוצרים מערכת שלמה של עשיה  ספורטיבית עם הקניית ערכים חינוכיים ,הענקת פלטפורמה לתלמידים  לעיסוק בפעילות גופנית ושאיפה למצוינות לבעלי הפוטנציאל  ולמוכשרים שבהם על מנת לממש את  יכולותיהם הגופניות”.

_TP_1012

המפקח על החינוך הגופני מר ניצן יעקב ברך את רשות הספורט על היוזמה המכבדת, המכובדת והמרגשת, בטון נרגש ברך גם את עשיית המורים והדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה בין רשות הספורט לבתי הספר. 

יורם אסרף אמר בפתח דבריו: בהמשך ליוזמת ראש העיר ובשיתוף עם רשות הספורט נרקמה תכנית לאורח חיים פעיל ובריא: "באשדוד פעילות גופנית התרופה הטבעית". תכנית זו זכתה לשבחים רבים ואשדוד מהווה מודל ומובילה  בתחום. המורים בשיעורי החינוך הגופני, הובילו  תכנית זו והטמיעו אותה בקרב התלמידים, לימדו באופן מקצועי ובכך תרמו תרומה שהתלמיד יעסוק בפעילות גופנית גם בשעות הפנאי . בזכות שיתוף הפעולה הפורה וההדוק של המורים עם רשות הספורט, מפיקה רשות הספורט אירועי ספורט מגוונים ותלמידי בתי הספר מהווים בהם נדבך נכבד וחשוב.

_TP_1082

יורם אסרף אמר בסיום דבריו כי מסורת זו רק מתחילה והוא רואה חשיבות ממעלה ראשונה, אסרף עודד את המורים/ות ליזום פעילויות והתחייב להיות קשוב לכל יוזמה שתעודד פעילות גופנית וספורט עממי. יורם אסרף גם הודה לעובדי הרשות המסורים על הפקת ערב לתפארת שמביא כבוד בראש ובראשונה לתחום הספורט בעיר אשדוד ולעוסקים בו.

יורם אסרף מנכ"ל רשות הספורט בירך ואמר: "אני נרגש מהמעמד הזה שהוא חשוב מאד לסיכום שנת פעילויות משותפות- הרבה תודה לכם המורים והמנהלים על שיתוף הפעולה שלכם בבתי הספר ובאירועים השונים עם הצוותים שלנו- ותודה לבני חזקיה שמתנהל מולכם בכל האירועים השונים במקצועיות. הגעתי לתפקיד לפני עשרה חודשים. הכנתי תכנית עבודה שמטרתה הכנסת מערך הספורט העירוני לבתי הספר בכל המקצועות– מאוד חשוב לילדים ולעתיד הספורט בעיר. אתם אלה שמביאים את ההצלחה בספורט. אני מעביר מכאן אליכם את ברכת ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי ותודתו לפועלכם. וברכת יו"ר דירקטוריון רשות הספורט והמשנה לראש העיר מר משה בוטראשוילי.

_TP_1002

מר בני חזקיה – סמנכ"ל רשות הספורט: " כמורה לחינוך גופני לשעבר אני מייחס חשיבות עליונה לערב זה ואני מבין ויודע  את צורכי השטח והוראת החינוך הגופני . אתם שותפים מלאים לעשיה ספורטיבית כל אחד מכם יש לו חלק בהצלחת האירועים והפרויקטים שמובילה רשות הספורט . אכן אתם בהחלט ראויים להוקרה זו .לאחר מכן  סקר בני את תכנית העבודה, לשנת הלימודים הבאה , ובה מועדי כל האירועים ,על מנת שכל מורה  יידע ויתכנן עבודתו בהתאם ויתכונן אליהם מראש.

_TP_1068

רגע מרגש במיוחד נרשם בסיום הערב בו זכו 3 מורים ותיקים להוקרה מיוחדת על פועלם לאורך השנים:

מר ניסים אביטל – מורה לחנ"ג במקיף ד' שהחל את דרכו בהוראה בשנת 19755 שימש גם כמנהל מח' הספורט בדימונה, באשדוד החל ללמד במקיף ו' והיום מורה במקיף ד'. מסייע רבות בפרויקטים חינוכיים בשילוב הפעילות הגופנית והספורט . 

רפי חמאוי:  מורה במקיף ג' החל דרכו בהוראה בשנת 1978 משמש רכז החנ"ג בביה"ס. רפי אתלט מצטיין אלוף ישראל לשעבר  למרחקים קצרים. לימד במגמה לחנ"ג במקיף ג' הראשונה והיחידה באשדוד.

_TP_1137

זיוה פרז: מורה לחנ"ג במקיף ח'. החלה דרכה בהוראה בשנת 19844. מלמדת במקיף ח' מאז הקמתו . בהוראה מעניקה חום ואהבה  לצד מקצועיות  ומעורבות באירועי הספורט . עיסוקיה הנוספים  : טיפול הידרותרפי , שחיה טיפולית , שחייה לתינוקות. 

בסיום הערב נהנו המורים והאורחים ממופע של הסטנדאפיסטית דינה אור שנתנה הופעה בלתי נשכחת ורק הרחיבה את החיוך של המשתתפים בערב מיוחד זה.

צילום: פבל טולצ'ינסקי (odery)

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*