הספורטיאדה של הקטנטנים

הספורטיאדה של הקטנטנים

מוסיקה קצבית, דגלים צבעוניים ותחנות של משחקים ספורטיביים פוזרו בבוקר יום שישי האחרון בפארק הסיטי (מול התחמה המרכזית) בה השתתפו הורים וילדי הגנים מהאזור (רובעים סיטי וה') בספורטיאדה הכי כיפית בעירשל גני הילדים

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי הוביל את הפעילות הגופנית יחד עם רשות הספורט ומשרד החינוך וילדים בליווי ההורים, הגיעו מצויידים באנרגיות, מים קרים וסמארטפונים כדי לתעד את כל הכיף הזה.

ההורים יחד עם הילדים שיחקו ב15 תחנות ספורטיביות וכיפיות ונהנו יחדיו בסיום ממסיבת ריקודים.

מש2

צוות מורים לחינוך גופני של "אפי כיפי" שפועלים במהלך כל השנה בגני הילדים  ברחבי העיר אשדוד הקימו ותפעלו את ההורים והילדים בתחנות.

במהלך כל השנה מתאמנים הילדים במסגרת הפעילות השגרתית בגני הילדים ופעם בשנה מתקיים הפנינג בו לוקחים חלק יחדיו ההורים והילדים. כל כמה דקות התחלפו ההורים והילדים בין התחנות ולעיתים קשה היה להחליט מי מביניהם נהנה יותר.

בתחנות השונות התחרו ילדי הגנים יחדיו וכל גן ניסה לצבור כמה שיותר נקודות בכל תחנה. עם זאת העברת המסר היא הדבר החשוב ופחות הושם דגש על תחרות וניקוד אלא על הפעילות הספורטיבית וההשתתפות בה שחיברה באופן מופלא בין ההורים לילדים ואפיחו סבים וסבתות שהצטרפו אף הם לחגיגת הספורטיאדה.

מש2

פעילות מסכמת של צוות המורים לחינוך גופני מסוג זה מתקיימת מידי שנה, השנה החמישית בעיר אשדוד, בפארקים שונים ברחבי העיר לפני רובעים.

יורם אסרף, מנכ"ל רשות הספורט: "החדרת האג'נדה שמוביל ראש העיר יחד עם רשות הספורט העירונית באה לידי ביטוי בהטמעת האהבה והחיבור לפעילות ספורטיבית כבר מגילאי הגנים וזו חגיגה לעיניים".

מר משה בוטרשווילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט: "אני מקיימים את הספורטיאדות של גני הילדים מידי שישי, ברובעים השונים ושמחים על ההשתתפות הגדולה של אלפי ילדים והורים שמבינים, נהנים ומתמידים בפעילות ספורטיבית".

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*