קבוצת הנשים של הפועל אשדוד החתימה 2 שחקניות מסרביה

קבוצת הנשים של הפועל אשדוד החתימה 2 שחקניות מסרביה

המושבה הסרבית מתרחבת – קבוצת הנשים של הפועל אשדוד החתימה שתי שחקניות זרות מסרביה ומכוונות גבוה:

לא רק קבוצת הגברים, גם קבוצת הנשים התחדשה בשתי שחקניות מסרביה במטרה לבנות קבוצת נשים שתזכיר את ימי הזוהר בשנות ה90. באשדוד, כאשר היו מדברים על כדוריד, קבוצת הנשים היו תמיד בכותרות. בשנות ה80 -90 אף הגיעו להישגים רבים והביאו המון כבוד לאגודה.

בשנות ה- 2000 קבוצות הנשים הלכו צעד אחורה ולא הצליחו לשחזר את ההישגים מהעבר. תבוסות מביכות בליגה ובלי תשתית של שחקניות צעירות, העתיד לא נראה מבטיח.

בצעד חסר תקדים באגודה, לאחר שקיום קבוצת הנשים השנה הייתה בסכנה, התקבלה החלטה בהנהלת הקבוצה שלא מוותרים על מפעל קבוצת הנשים שקיים כבר 40 שנה באגודה ומביאים חיזוק משמעותי בכדי להעמיד קבוצה ראויה ומכובדת.

לאחר חיפוש קדחתני ופגישה עם סוכנים שונים, הוחלט להנחית שתי שחקניות צעירות מסרביה:

ראדמילה בוגדנוביץ, שחקנית בת 26 מוכשרת מאוד, ווייסלבה גו'רג'ביץ שחקנית בת 20 שהגיעו מהמועדונים הטובים ביותר בסרביה.

בוגדנוביץ החלה לשחק בגיל 8 והיא מתפקדת כפינה/שוטר ימין. מדובר על שחקנית אגרסיבית מאוד שבולטת מאוד במשחק ההגנה שלה.

גו'רג'ביץ החלה לשחק בגיל 8 ומתפקדת כשחקנית מרכזת/שוטר שמאל. שחקנית מהירה מאוד עם זריקה חזקה. בקבוצות השונות שבהן היא שיחקה היא בלטה כסקוררית מרכזית.

התקווה הגדולה היא לחזור לימים הגדולים בהם קבוצת הנשים הייתה שם דבר בכדוריד הישראלי. הדבר יהיה קשה מאוד ,התחרות גדולה מאוד בליגה כאשר 4 קבוצות חזקות מאוד מתמודדות השנה על התארים. המטרה הגדולה בשנה הזו היא להפגין יכולת טובה במשחקים ולעמוד בכבוד מול שאר קבוצות הליגה.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*