צרות בצרורות – אוהדי אשדוד תובעים את הקבוצה

צרות בצרורות – אוהדי אשדוד תובעים את הקבוצה

אם מקום אחרון, סכנת ירידה ו-10 משחקים ללא ניצחון לא מספיקים הגיעה אתמול קבוצת האוהדים של עירוני אשדוד ותבעה את הקבוצה על אפליה, סך התביעה: 25,000 ש״ח.

אחרי שלא הורשו בשבת להיכנס לאצטדיון הי"א עם אביזרי עידוד של עירוני אשדוד, 13 אוהדים דורשים פיצוי כספי בטענה כי הקבוצה הפרה את החוק האוסר על אפלייה במקומות ציבוריים. אשדוד: "התביעה הועברה למחלקה המשפטית של המועדון"

כאילו לא די למ.ס אשדוד בצרות שיש לה מול פיפ"א והמצב המקצועי הקשה, עכשיו אוהדי קבוצה, שמוחים נגדה בשבועות האחרונים, דורשים גם הם פיצוי כספי בעקבות האירועים באצטדיון הי"א בשבת האחרונה.

כזכור, לפני המשחק הביתי מול הפועל עכו, התקבלה הוראה באשדוד שלא להכניס את האוהדים המזוהים עם עירוני אשדוד שהגיעו למגרש עם אביזרי עידוד בצבעי צהובכחול. בקבוצה טענו כי הם בכלל ניסו למנוע פרובוקציה של האוהדים, ורק לאחר שאלה זרקו את אביזרי העידוד, החולצות והצעיפים של עירוני אשדוד הורשה להם להיכנס.

כ-50 מבין האוהדים שהיו במגרש לא הפסיקו לעודד לכל אורך המשחק את עכו, אבל אתמול (א') בערב הם החליטו לדרוש פיצוי מהנהלת הקבוצה. במכתב ששלחו להנהלת מ.ס אשדוד מבקשים 13 מהם פיצוי של 25 אלף שקלים כל אחד, בטענה שהקבוצה הפרה את החוק האוסר על אפלייה במקומות ציבוריים.

למרות שהיו יכולים על פי החוק לתבוע כ-50 אלף שקלים כל אחד, מסתפקים התובעים בכ-25,000 שקלים לצורכי פשרה וסגירת התביעה. נראה שבקבוצה לא יענו לדרישת האוהדים וייתכן שהצדדים יגיעו בסופו של דבר לבית משפט. באשדוד הגיבו כי התביעה הועברה למחלקה המשפטית של המועדון.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*