ערב קוקטייל תרבותי

ערב קוקטייל תרבותי

שיתוף פעולה בין החברה עירונית לתרבות הפנאי באשדוד וסדנה לימודית במסגרת המחלקה לתרבות יצירה והפקה במכללת ספיר, הניבו הפקה מושקעת של אירוע שכולו אמנות, מוזיקה, קולינריה וקוקטיילים, הרצאות ומופעי מוזיקה של יוצרים מקומיים מאשדוד והאזור.

אוהבים קוקטיילים? מה דעתכם על קוקטייל תרבותי? בהשראת התערוכה "מבשלים אמנות באשדוד" המוצגת בבית אריה קלנג באשדוד, נולד האירוע "ערב קוקטייל תרבותי", ההפקה היא תוצר של סדנה לימודית במסגרת המחלקה לתרבות יצירה והפקה במכללת ספיר. סדנה שבה סטודנטים מפיקים אירועי תרבות עם מוסדות תרבות ועם הקהילה.

"ערב קוקטייל תרבותי" נערך בשותפות עם החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד, ובהשתתפות פאב ה"זה". המפיקים שלושה סטודנטים, שנה ב' במחלקה לתרבות יצירה והפקה במכללת ספיר: עתליה גוברגון, ספיר אמסלם, ויונתן קופיבקר, לקחו על עצמם במסגרת קורס "התמחות בהפקת אירועי תרבות" במסגרתו כל כמה סטודנטים קיבלו גוף תרבותי הממוקם באזור ונתבקשו ליזום ולהפיק ערב אמנותי- תרבותי. השלושה חברו לנעמי אדר הופמן, המשנה למנכ"ל החברה העירונית ומנהלת מוסדות האמנות בעיר ויצרו יחד ערב מגוון ומלא בהפתעות, שמורכב כולו כקוקטייל משכר חושים וחוויתי שפונה לקהל צעיר בגילאי 20+, בבית אריה קלנג.

שלוש הסטודנטים הגיעו עם תכנית רעיונית ופיתחו אותה יחד עם צוות בית אריה קלנג. החברה העירונית תומכת באופן מלא בהפקת הערב – החל מהגברה ותאורה ועד למימון ההרצאות והמופעים, בשיתוף פעולה עם פאב ה"זה" שידאג להכין קוקטיילים לבאי האירוע. יונתן היה עד לפני כמה ימים ראש מדור תרבות במכללת ספיר כחלק מאגודת הסטודנטים ועובד בתחום לא מעט זמן, וקשור גם לתחום הפקת מופעי מוזיקה.

באי האירוע ,שיהיה ערב של חווייה חושית, יוכלו להתרשם מהמקום ומהתערוכה "מבשלים אמנות" המוצגת בו, כשברקע מוסיקה שינגן D.J Amir Pe'er. לאחר מכן, יהיו סדרת הרצאות קצרצרות באווירת "טד" של השף גיא פרץ של התרבות הקולינארית "הישרדות קולינארית" ונעמי אדר הופמן שתספר על התערוכה המוצגת במוזיאון – "מבשלים אמנות באשדוד", גבריאל טרכטנברג מנהל חברת "mr. cocktail" יספר על תרבות הקוקטייל בישראל וידגים הכנת קוקטיילים, במהלך הערב יומצא גם "קוקטייל אשדוד". את הערב יסגרו הופעות של שלושה אמנים מקומיים מאשדוד והסביבה: מתן פרץ וירדן קריאף מגן יבנה; הדר משולם מאשקלון ודניאל אמסלם מאשדוד.

דניאל אמסלם-צילם אייל אמסלם

דניאל אמסלם. צילום: אייל אמסלם.

לצעירים בגילאי 20+ מאשדוד והסביבה.

בתמונה: D.J Amir Pe'er.

יום ג' 31.1.17  |  שעה 19:30  |  בית אריה קלנג, רחוב יאיר 2, אשדוד  |  הכניסה חופשית

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*