על חוצפה משלמים יותר

על חוצפה משלמים יותר

החוצפה לובשת בכל פעם פנים חדשות. הפעם היא גם היתה מפתיעה בחוצפתה ונראה שהחצוף ישלם מאוד על חוצפתו. תושב תל אביב שהחליט להיפטר מהפרגולה הביתית שלו החליט שחוף אשדוד הוא המקום הראוי לכך. הוא לא לקח בחשבון את הרוח האשדודית אשר זיהו, צלמו, דווחו והביאו למעצרו.

תושב תל אביב אשר בחר להיפטר מהפרגולה הביתית שלו, לא חשב שיסתבך כל כך. הוא העמיס את הפרגולה על רכבו ועשה דרכו לאשדוד. איש לא מבין למה בחר לעשות את כל הדרך הארוכה הזאת, אך דבר אחד ברור: לו היה יכול להשיב את הגלגל לאחור, הוא לא היה חוזר על השטות הזו.

culot 2

למזלו הרע של האיש, תושבי אשדוד אשר זיהו את כוונותיו שלפו את הניידים החכמים שלהם ותיעדו את מעשיו. האיש שזיהה כי הוא מצולם ברח מהמקום אך התמונות שנמסרו לאנשי הפיקוח הספיקו כדי לאתר באמצעותן את האיש.

"האירוע התרחש בין שטחי מגורים לשטח החולי המתחבר אל החוף" אומר מנהל מחלקת פיקוח מר משה בנימין ומשבח את המפקח עידן ששונקר שנענה מיד לקריאה והתייצב במקום. "באמצעות התמונות זיהינו את המשאית ואת פרטי הבעלים וגילינו שהוא תושב תל אביב".

כך הגיע הפיקוח אל הבחור, אספו עדויות ומידע והחליטו שהפעם, בשל החוצפה והרצון להעביר מסר תקיף למשליכי הפסולת, העירייה לא תסתפק בקנס של 730 ₪ (כרגיל), אלא העבירה את התיק לחוות דעת של הלשכה המשפטית על מנת להגיש נגדו כתב אישום. "במקרה של כתב אישום, בית המשפט יכול להשית על העבריין עונש חמור של אלפי שקלים" מבטיחים במחלקת הפיקוח.

בעיריית אשדוד מוסיפים ומציינים כי דווקא בתקופה זו, כאשר כל בית ישראל עסוק בניקיונות הפסח והעירייה עצמה השקיעה לא מעט הן בהערכות והעבודות האינטנסיביות של יחידות התפעול והן במסע הסברה בקרב הציבור, יש חשיבות כפולה לשמירה על המרחב הציבורי ועל ניקיון העיר. בתגובה הנמרצת והתקיפה של העירייה יש כדי להעביר מסר חד משמעי על כוונותיה של העירייה להעניש בחומרה כי מי שמלכלך ופוגע במרחב הציבורי.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*