סיבוב פרידה של הרמטכ״ל

סיבוב פרידה של הרמטכ״ל

היום (א') ביקר הרמטכ"ל, רבאלוף בני גנץ, בעיר אשדוד בנוכחות ראש עיריית אשדוד, מר יחיאל לסרי.

במהלך ביקור בגן אלון, גן ילדים בעיר, אמר הרמטכ"ל "הגן הזה שלח גם ב"עמוד ענן" וגם ב"צוק איתן" מכתבים, ציורים וברכות ותמיד שמחנו לקבל אותם. החיילים מתאמצים בשביל המדינה כי הם יודעים שיש מי שאכפת להם. אני מאחל לכם ילדות נהדרת עם הרבה כיף".

בהמשך ביקר הרמטכ"ל בתיכון "מקיף ח'", שם התקיים שיח עם מנהלי בתי הספר, הצגת כלל פעילויות ההכנה לשירות הנעשות בעיר, ושיח עם תלמידי תיכונים הלומדים בעיר.

הרמטכ"ל ציין את התרשמותו מהפעילויות שנעשות לעידוד הגיוס בעיר ואמר כי "זה לא ביקורי הראשון באשדוד, אני שמח ונרגש לבקר פה באשדודזהו אולי ביקורי האחרון כרמטכ"ל בבית ספר ואני שמח לעשות את זה כאן. יש לנו הרבה אתגרים ביטחוניים רחוקים וקרובים אני לא רואה סיטואציה בהם לא צריך צבא חזק. כל דור והתור שלו ועכשיו מגיע תורכם כפי שהיה לאבותיכם או שיהיה לבניכם".

ראש העיר, מר יחיאל לסרי, אמר כי "זה כמה שנים שבאשדוד פועלות מספר תוכניות, היכולות לשמש מודל לערים נוספות בארץ בנושא הכשרה וגיוס משמעותי לצה"ל. אנו רואים חשיבות מרכזית בנושא הגיוס, דווקא בשל היותנו עיר קולטת עלייה ורב גונית. הקמנו את המרכז לשירות משמעותי המפעיל ומלווה תוכניות בכל העיר, בנוסף לתוכניות הפועלות בבתי הספר התיכוניים, כאשר המטרה המרכזית היא העלאת אחוז הגיוס ואחוז השירות המשמעותיכבר עתה אנו רואים שאחוז המתגייסים לצה"ל מבין הלומדים במערכת החינוך הממלכתית בעיר הוא גבוה מאודלמעלה מ– 90 אחוז! מאמץ זה יימשך ויתרחב הן בקרב כלל צעירי העיר והן בתוכניות שנועדו להעלות את האחוז לגיוס משמעותי בקרב כלל ילדי העיר."

REDMAIL

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*