מקדמות שוויון מגדרי

מקדמות שוויון מגדרי

יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, הגב' אהובה עמרם, אירחה בבניין העירייה את המפגש השני של הפורום הגדול בארץ "מקדמות שוויון מגדרי" המאגד תחתיו נשים מובילות ומשפיעות מתחומים שונים בחברה הישראלית, בנושא של קידום שוויון מגדר כמו יועצות לראש העיר לקידום מעמד האישה, חברות כנסת, מרצות באקדמיה, חברות מועצה, עיתונאיות ופעילות מאירגוני נשים ופעילות חברתיות בכלל. במפגש המרתק  קיימו הנשים דיון  פורה וענייני בנושא "נשים פורצות דרך", על אתגרים העומדים בפני נשים להשתלב בעמדות מפתח ובין מקבלי החלטות, לשבור את תקרת הזכוכית ולפרוץ דרך. כמו כן העלו דרכי פעולה, הצעות ויוזמות ייחודיות וחדשניות  וכן בחנו  שיתופי פעולה עתידיים ביניהן למטרה זו.

את הסיור חתמו חברות הפורום בסיור מאלף במוזיאון אשדוד לאומנות, בתערוכה "זמר בודד הוא הלב" העוסקת בתחייתה של המוסיקה המזרחית בישראל, שם התמקדו ולמדו חברות הפורום על נשים פורצות דרך בזמר המזרחי, ביניהן זהרה אלפסיה ואהובה עוזרי ז"ל.

אהובה עמרם, יועצת ראש העיר למעמד האישה, מסכמת: "שמחתי לארח כנס  מרתק ומעניין עם נשים מרשימות, משפיעות ומובילות המקדמות שוויון מגדרי מכל רחבי הארץ . אשדוד כעיר מובילה שוויון מגדרי מברכת את כל הנשים שהגיעו ותרמו ליום המקסים וכן מקדמת בברכה כל יוזמה לקידום ולהעצמת נשים. הכנס היה מעניין במיוחד, החלטנו החלטות אופרטיביות וחשובות ובוודאי שיהיה לו המשך כך שיש למה לצפות"

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*