מה עשו תלמידי מגמת הרפואה בכנס המכביה?

מה עשו תלמידי מגמת הרפואה בכנס המכביה?

תלמידי מגמת רפואה במקיף ד', שכבת תלמידי י"א, השתתפו בשבוע שעבר בכנס הסוכרת הארצי שנערך בכפר המכביה. התלמידים, מלווים בחולי סוכרת וחברים בסניף אשדוד, נהנו מהרצאות מעניינות בתחום הסוכרת והשמירה על אורח חיים בריא ובעיקר למדו כיצד שומרים על איזון הסוכרת. בריאות מעל הכל!

מלי דויטשוילי, תלמידת מגמת הרפואה במקיף ד' אשדוד, שהיתה חלק מקבוצת התלמידים אשר השתתפה בכנס כפר המכביה, העבירה לנו את הידיעה אודות הכנס ומה למדו חבריה וחברותיה מהכנס הארצי.

"מידי שנה מקפידה אגודת א.י.ל (האגודה הישראלית לסוכרת), המשמשת כגוף מייצג בפני מקבלי ההחלטות במשרד הבריאות, קופות החולים וצה"ל, לקיים את כנס הסוכרת הארצי" כותבת התלמידה דויטשוילי ומציינת את "חשיבותו המשמעותית של הכנס עבור סוכרתיים רבים ובני משפחותיהם, המבקשים לאמץ אורח חיים בריא, ללמוד כיצד למנוע את סיבוכי הסוכרת וכיצד יוכלו לאזן אותה ולשפר את איכות חייהם לצד המחלה".

בכנס הארצי שהתכנס בשבוע שעבר בכפר המכביה, התקיימו הרצאות של מיטב המומחים בתחום הסוכרת, ניתנו כלים להתמודדות עם המחלה, בוצעו בדיקות סוכר ללא עלות ונמכרו עזרים לחולי סוכרת בהנחות משמעותיות.

תלמידי מגמת הרפואה של מקיף ד' יצאו לכנס, יחד עם חולי סוכרת מאשדוד וד"ר לאה קינטי יו"ר סניף אשדוד, ונחשפו להרצאות מצוינות בתחומים מעניינים ממיטב הרופאים והמומחים בארץ, בין השאר להרצאה על חידושים בטיפול בכולסטרול והרצאה על איזון הסוכרת כאורח חיים.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*