לראשונה בישראל – מרוץ לילה אשדוד – מחוף לחוף

לראשונה בישראל – מרוץ לילה אשדוד – מחוף לחוף

היינו ככל הנראה צריכים לחכות שהעיר אשדוד תחגוג 60 כדי להוציא לראשונה אירוע ארצי ייחודי כזה שעדיין לא היה כמותו בארץ וכזה שאין הרבה ערים בארץ שיכולות לקיים.
בחמישי הקרוב, 27 באפריל יזניק ראש עיריית אשדוד ד״ר יחיאל לסרי את מרוץ הלילה מחוף לחוף, הראשון בישראל.

2 מקצים מתוכננים במרוץ, הראשון ל-5 ק״מ והשני, עממי ל-2 ק״מ. הריצה היא על קו החוף, ממש על קו המים. מסלול החוף יואר כולו מה שמבטיח חוויה ויזואלית יוצאת דופן לרצים ולצופים.

ברשות הספורט לא חשבו רק על המתחרים, מתחם שלם הוקם בחוף יא׳ ויכלול במת ״זומבה״ ענקית שתתקיים מיד עם תום המרוץ ומגרשי ״כדורשת״ בו ישחקו הקבוצות המקומיות, האירוע ילווה במוסיקה קצבית והפתעות נוספות.

למרוץ ניתן עדיין להירשם דרך אתר ״שוונג״ ולמחזיקי אפליקציית ״אשדודית״ תינתן הנחה משמעותית לנרשמים המתחם המרוץ.


המרוץ מורכב מאוד מבחינה לוגיסטית ולכן מבקשים ברשות הספורט העירונית להגיע החל מהשעה 18:00 ולבצע את הליכי ההרשמה. ההזנקה הראשונה מחלקו הצפוני של חוף יא׳ תחל בשעה 20:00 למרוץ עממי של 2 קילומטר אותו ניתן לעשות גם בהליכה מהירה או שילוב של הליכה וריצה, הרעיון המרכזי הוא עידוד פעילות גופנית והנאה ממסלול נדיר של חוף מואר.

הזינוק המקצועי והתחרותי יחל בשעה 20:30 לערך והוא יכלול 5 קילומטרים תחרותי. זוהי הפעם הראשונה שמתחרים ירוצו על חול ים בסמוך לקו מים.

אשדודית copy

יורם אסרף, מנכ״ל רשות הספורט: ״זהו יום חג לספורט בעיר, לחנוך את מסורת מרוצי הלילה NIGHT RUN ולפתוח את עונת הרצה באופן כל כך חגיגי וגם לחבר את הכל ליום הולדת ה-60 לעיר אשדוד… זו בהחלט סיבה למסיבה״

משה בוטרשווילי, המשנה לראש העיר ויו״ר רשות הספורט: ״מרוץ הלילה הוא מותג חדש בתרבות הספורט העירונית, אני משוכנע שלאחר הפקת הלקחים מהמרוץ הראשון ידעו לעשות ולהצליח ברשות הספורט את הארוע הייחודי לאחד מארועי הספורט המובילים בישראל.״

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*