כתב אישום נגד 4 חשודים שתקפו בדקירות

stab

stab

כתב אישום יוגש היום כנגד ארבעה חשודים בגילאים 17-18 תושבי אשדוד שתקפו בדקירות, אגרופים ובעיטות חבורת צעירים ששמעו מוסיקה, כאשר אחד מהם נדקר ונפצע אנוש.

בתום חקירה מורכבת וממושכת , בשילוב הפעלת אמצעים טכנולוגיים, ביססו חוקרי הנוער של משטרת ישראל תשתית ראייתית שקשרה את חמשת החשודים לאירוע התקיפה ואשר גרמה לחבלות הקשות. לשלושה מהם יוחסו חשדות החמורות של דקירת הקורבנות.

בתאריך 19.3.16, ליל שישבת, חבורה של צעירים שומעים מוסיקה מרמקול נייד קטן סמוך לפארק סיטי באשדוד. מספר חשודים מגיעים אליהם ודורשים מהם לכבות את המוסיקה מפאת השבת. בעקבות בקשתם המוסיקה הופסקה. אך לחשודים זה לא הספיק והם החלו להכות את הקורבנות בבעיטות ובאגרופים וכן הם דוקרים את הקורבנות ואת אחד מהם דקירות קשות בחזהו, בגבו ובישבנו. הדקור התמוטט בקרבת מקום ופונה לבית החולים קפלן ברחובות ובמצב אנוש, כאשר הוא מונשם ומורדם ובהמשך פונה לבית החולים תל השומר. יתרת הקורבנות ברחו מהמקום.

חוקרי הנוער של משטרת ישראל פתחו בחקירת האירוע החמור. במהלך החקירה אותרו ונעצרו בתאריך 27.3.16 חמישה חשודים. לציין כי חלק מהחשודים ניסו להימלט במהלך מעצרם כאשר על אחד מהם נתפסה סכין מוסלקת בטלפון הסלולארי שלו. מעצרם של החשודים הוארך מספר פעמים.

היום יוגש על ידי פרקליטות דרום כתב אישום נגד  ארבעה חשודים בבית במשפט המחוזי בבאר שבע ובקשה למעצר עד תום הליכים.

ממשטרת ישראל נמסר כי אנו רואים בחומרה רבה אירועי אלימות בקרב נוער בפרט ובחברה הישראלית בכלל.

צילום: אילוסטרציה

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*