"כולנו אור איתן"

"כולנו אור איתן"

חנוכה הוא חג האור. לא רק אור של שמן וחנוכיה אלא גם אור של מעשים טובים וגמילות חסד. במחלקה למניעת נשירה וקידום נוער מכירים היטב את האור הפנימי הבוקע מכל אחד וכבר כמה שנים שהם מנצלים את החג וסמליו לפעילות של הפצת האור ובניית קהילה מוארת ונעימה.

במחלקה למניעת נשירה וקידום נוער קיימת מסורת ארוכת שנים בה נערי קידום נוער מארחים את ילדי המועדוניות לפעילות חגיגית לחג החנוכה, כחלק מתוכנית מעורבות בחברה ובקהילה. גם השנה הגיעו ילדי המועדוניות להתארח במבנה המחלקה, שם ציפו להם פעילויות והפתעות שהכינו הנערים והצוות.

נערי היחידה לקידום נוער הפעילו תחנות הפעלה שונות, בהן: מכביאדה, חדר אור וחושך, חדר טיפוח וקליעת צמות וחדר אורקולי בו הוצג סיפור החנוכה. רויטל עמוס, מנהלת המחלקה למניעת נשירה וקידום נוער ברכה את הנערים, הילדים והצוותים על העשייה המבורכת. "כל אחד מכם הוא אור קטן וכולנו אור איתן – יחד, בעשייה למען הקהילה, נוכל לשנות ולהאיר את החברה בה אנו חיים" אמרה.

רויטל ציינה בפני הנוכחים כי השנה מתארחים במחלקה יו"ר וועד עובדי בזק של מחוז ירושלים והדרום, מר יהודה וויצמן, יחד עם עוד שני חברי וועד נוספים: אביחי ביטון ומשה מוטולה.

מר וויצמן ברך את ילדי המועדוניות, התרגש מאוד מהמפגש עם הילדים, ואף הבטיח להמשיך ו"לאמץ" אותם לאורך השנה כולה. כמו כן, חילקו אנשי וועד העובדים של בזק תרומה מכובדת של מארז חג עשיר לכל ילד וילד מילדי המועדוניות.

לתרומה זו, הצטרפה גם תרומת מארז נרות ודיסק עם שירי חנוכה של עמותת גלש"ן, הניהולו של ע"ד שרון אוחנה, התורמת אף היא כל שנה מארזי חג לילדי המועדוניות.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*