כדור פורח

כדור פורח

מחפשים מתנת יום הולדת מקורית לאדם שאתם אוהבים? רוצים להעניק לעצמכם חוויה של פעם בחיים? תמיד רציתם להרגיש הכי קרובים לשמיים, מבלי כל ההגבלות והמתכות שמקיפות אתכם במטוס? כנראה שטיסה בכדור פורח נועדה בדיוק בשבילכם!

אז החלטתם על מתנת יום הולדת מקורית? עברו עכשיו לאתר לגעת בשמים והזמינו טיסה!

בישראל של היום תוכלו להזמין בקלות ובמהירות טיסה איכותית ובטיחותית בכדור פורח שתחשוף אתכם לנופים היפים של ארצנו וללמוד עוד על ההמצאה המיוחדת הזאת. ישראלים רבים מתעניינים באטרקציה הזו, אך לרובם עדיין יש שאלות שמונעות מהן לעלות על הכדור. אם גם אתם עדיין מתלבטים, כדאי שתמשיכו לקרוא.

מי מפעיל טיסות בכדור פורח?

כפי שאתם בוודאי יודעים, לא כל אחד יכול פשוט לשכור כדור פורח ולצאת למסע מיוחד בשמיים. בכדי להפעיל את כלי התחבורה הזה יש צורך בידע מאוד מדויק, ולכן רק חברות מורשות יכולות להפעיל שירותי טיסות מסוג זה. על צוותי החברות להיות בעלי ניסיון בנסיעות בכדורים פורחים ובעלי תעודות להפעלת הטיסות האלו. כדאי לדעת כי גם חברות אלו לא יאפשרו לכם לשלוט ולנווט בכדור לגמרי בכוחות עצמכם.

האם בטיחותי להיות על כדור פורח?

בוודאי שכן! הכדורים הפורחים של 2023 הם ממש לא הכדורים הפורחים שאתם זוכרים מספרי הילדים שלכם. מדובר באטרקציה בטיחותית במיוחד עבור מרבית הגילאים שתאפשר לכם ליצור זיכרונות מיוחדים. מדובר בחוויה בטיחותית גם עבור ילדים קטנים, אם כי הם יכולים לעלות על הכדור אך ורק בליווי מבוגר.

האם טיסה על כדור פורח היא יקרה?

המחיר של טיסות על כדור פורח יכול להיראות יקר יחסית בהשוואה לאטרקציות אחרות, אך חשוב לזכור שמאפיינים אותו הרבה דברים שמשפיעים על המחיר:

  • מספר הנוסעים על הכדור מחיר הטיסה יהיה מושפע מכמות הנוסעים הנמצאים על הכדור, ולרוב תוכלו למצוא דילים משתלמים בעבור זוגות או משפחות.
  • העובדה שהוא עף באוויר בואו לא נשכח את העובדה שמדובר באטרקציה מעופפת אמיתית! ההימצאות של הכדור באוויר מצריכה אותנו להשתמש בהמון כלים וידע שגם הם כלולים במחיר.
  • התוספות המיוחדות שבולא מעט חברות יציעו לכם כמה תוספות מיוחדות לטיסה שלכם, למשל בקבוק שמפנייה שתוכלו להנות ממנו במהלך השהייה שלכם באוויר. אם אתם רוצים לוודא שהחוויה שלכם על הכדור תהיה אקסטרה מיוחדת, כדאי לקחת גם את זה בחשבון.
  • השעות בהן ניתן להשתמש בולרוב, נהוג לטוס בכדור הפורח בשעות הבוקר המוקדמות, על מנת שלא יהיה חם מדי ותוכלו להתרשם מהנוף המדהים במלוא עוצמתו. העובדה שמדובר בשעות מצומצמות משפיעה גם היא על המחיר.

איפה ניתן למצוא טיסות כאלו?

בכדי לנהל טיסה בטוחה בכדור פורח, יש צורך בלא מעט שטח פתוח שיאפשר המראות ונחיתות חלקות וללא הפרעות. בדיוק מהסיבה הזו, מרבית חברות הכדורים הפתוחים יציעו לכם את השירותים שלהם בצפון או בדרום הארץ, במקומות בהם ניתן לשלוט בכדור בצורה המיטבית.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*