ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי

בעלי עסקים יקרים, בין אם אתם וותיקים בתחום או ממש טריים, אתם ודאי יודעים כי אתם פוסעים בג'ונגל, אתם ודאי יודעים כי אין לכם מי יודע מה גב חזק להישען עליו (כמו גורם ממשלתי מוסמך, קרן פנסיה וכדומה…), ובכן, זו בדיוק הסיבה בגללה קם ייעוץ עסקי מוביל, והוא כאן כדי להישאר, זקוקים לו.

מעל 40 אלף עסקים נפתחים בישראל מדי שנה, כשמרביתם נסגרים בחמשת השנים שלאחריהם, זה נתון קצת מבאס אמנם, אך הוא ללא ספק משקף את מצב העסקים הקטנים בישראל. אין גב, אין תמיכה, אם תרצה להגדיל את השלט של העסק שלך, הרשויות ימהרו לגבות ממך כסף עליו במסווה של דמי ארנונה, כל פעילות גדילה המגיעה מהעסק תגרור לאחריה רשות ממשלתית שתמהר לגבות כסף בדרך כזו או אחרת. אבל עזבו, לא באנו לכאן להתמרמר. למה חשוב להיעזר בייעוץ עסקי?

ייעוץ עסקי נולד מהמקום של לעזור לעסקים, ומטבע הדברים, כאשר ייעוץ עסקי מתחיל לגייס לקוחות ולטפל בהם, הוא נתקל בהמון תהליכים חוזרים ונשנים בהם הא צריך לדאוג לטיבו של העסק ולספק את צרכיו בצורה הטובה ביותר. תהליכים שכאלו מולידים מאיליהם ניסיון רב בעת ניהול עסק, במיוחד כאשר מדובר בעסק "צד ג'" מבחינת היועץ העסקי הספציפי, מכיוון שאין הוא קשור ריגשית ומנטלית לתהליך ההתפתחותי של העסק, הוא יכול לספק לכם זווית ראייה חדשה ונקייה שכל מה שהיא רואה מולה הוא איך לגדול למעלה.

ייעוץ עסקי בשנת 2016 – עד לאן אפשר להגיע?

בחברתנו, ביחס לחברות אחרות, נתקלנו גם בייעוץ עסקי שלאחר חודש וחצי, המחזור החודשי הוכפל, זה נתון משמח, שמשקף באופן מלא את היעילות של ייעוץ עסקי עבור עסקים. לעיתים, בשל הרצון הגבוהה של בעל העסק לגדול ולצמוח, הוא אינו שם לב כי הוא אחראי על יותר מדי דברים בעת ניהול העסק. לעיתים כאשר אדם פותח עסק, הרי הוא מתחיל אותו ממקום של זיקה אל התחום, הוא חושב שיש לו מה לתרום ולכן הוא עושה את הצעד, אך לאחר זמן מה, מוצא עצמו בעל העסק מתעסק במחלקות שונות ומגוונות בעסק שלו, ועושה את העבודה של עובדים אחרים, רק בגלל שהוא רוצה להצליח. זוהי בעיה נפוצה בקרב בעלי עסקים וזו סיבה מצוינת להיעזר בייעוץ עסקי מוביל.

עסק הוא ארגון, וארגון, כשמו כן הוא- הוא צריך להיות מאורגן. לכל אדם יש את המשבצת שלו, אותה הוא צריך לדאוג לעשות הכי טוב, וכשכל אחד עושה את התפקיד שלו- הדברים יכולים לרוץ במהירות גדולה יותר וכך המכונה משומנת ויכולה לנוע ביעילות וללא מעצורים. כאשר עובד בעסק או בארגון עושה עבודה של מישהו אחר לאורך זמן, ניתן יהיה להבחין בירידה בתפוקה של 2 המחלקות המדוברות. זה נתון שלילי ויש לשים אליו לב בעת פנייה לייעוץ עסקי.

למידע נוסף אודות ייעוץ עסקי, לחץ כאן!

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*