*יוצאים לרחובות* 

*יוצאים לרחובות* 

יוצרים אומנות, תרבות ומופעים אורבניים ביחד עם התושבים ! מחממים את החורף! אומנות שמחברת אנשים – פרוייקט ענק של החברה העירונית לתרבות ופנאי באשדוד.

התרבות והאומנות יוצאים ממרכזי התרבות ומגיעים לרחובות ומרכזי העיר במטרה שכולם ייקחו בה חלק ויהיו שותפים לחוויה שביצירה. נשמע גדול ומפחיד, ממש לא. בשבועות האחרונים ניתן לראות את האומנים המקומיים בשלל הז'אנרים מופיעים  ברחובות העיר.

התושבים המופתעים מתאספים בסקרנות גדולה, ממש כמו בחו״ל בהתחלה המומים ולאחר מספר דקות משתחררים ומצטרפים להיות חלק מלא מאותו מופע או יצירה שנוצרת  באותם רגעים ברחוב.

יום חמישי האחרון, השמש שוקעת ומספר אומני ריקוד הברייק-דאנס מתאספים במרכז המסחרי ברובע א׳,פורסים משטח בצבע שחור, מתקינים את מערכת השמע, המוזיקה מתחילה להתנגן וחלק מהתושבים מגיעים ומתאספים בסקרנות גדולה לראות את המתרחש. הרקדנים שנראים קצת קשוחים עם הכובעים והמעילים, מתחילים לרקוד ולבצע תנועות גוף בגמישות  מטורפת.

החיוך נפתח והקהל שלא יכול להשאר אדיש מתחיל להזיז את הגוף בתנועות עדינות  ובחשאיות מסויימת סוג של ביישנות, ככל שהזמן חולף, הרקדנים מזמינים את הקהל להכנס לתוך הבמה המרכזית והם עד לפני רגע נהיו הצופים לפתע הופכים להיות מרכז המופע.

תצפו בקליפ *ותפיצו* כי ביום חמישי הקרוב מתוכנן עוד אירוע מקסים באחד מהמרכזים העירוניים.
ועכשיו שאלתם למה? כי אנחנו באים בטוב! והטוב משמח את כולם!
52 שבועות
52 מופעים
כמובן ללא תשלום

צילום: לימור אדרי.

 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*