יאנה קרמרנקו כיכבה באליפות אירופה

יאנה קרמרנקו כיכבה באליפות אירופה

ענף ההתעמלות האמנותית עלה לכותרות הארציות  לאחרונה, בזכות הישגים בינלאומיים מרשימים. ובהתאם, גם מועדון ההתעמלות האמנותית של מכבי אשדוד, הפועל בעידוד ובחסות רשות הספורט העירונית רשם הישג כביר השבוע.

האחיות לנה ומריה ווינבלאט,המנהלות בצוותא את המועדון,שנים רבות,קצרו את פירות השקעתן ומסירותן לענף. העיר חולון מארחת בימים אלה את אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית. יאנה קרמרנקו,מתעמלת מוכשרת הפועלת במועדון ורוכשת ניסיון בענף מגיל 5 הוגרלה לפתוח את אליפות אירופה.

וכך זכתה להרבה תשומת לב תקשורתית מכל עבר. יאנה התמודדה בקטגוריית גילאי 13-15,בהרכב המונה 4 בנות, כשהיא היחידה מאשדוד. על פי כללי התחרות כל אחת מארבע המתעמלות מבצעת 2 תרגילים אישיים,כאשר מחברים את התוצאות, ומתקבלת תוצאה סופית משוקללת. על פי מדד זה, השיגה יאנה את המקום הרביעי המכובד והיוקרתי ביותר –באירופה! זאת הייתה הפעם הראשונה שבה מתעמלת-מתחרה מאשדוד מגיעה לאליפות אירופה. והצ'ופר לו זכה המועדון מאשדוד לא איחר להגיע.

בערב הסיום-במופע הנעילה של אליפות אירופה שנערך ב-19.6 נבחרו שש מתעמלות צעירות מהמועדון באשדוד להציג את כשרונותיהן. ששת הבנות: נטלי מלכה-ליאור ריבקין-טל דיאצנקו-רוני בלנק-אירית ברקוביץ ושלי סקידנוב, משתייכות לסגל "אתנה" של נבחרת ישראל הצעירה. בזכות השתייכותן זאת וכשרונן הבולט נבחרו להופיע בטקס הסיום החגיגי. שוב הוכיחה רשות הספורט, כי השקעה נכונה בענפים הנחשבים "קטנים", מביאה לתוצאות  והישגים רבים בזמן קצר יחסית.

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*