חביב ביותר

חביב ביותר

עם תפאורה מינימליסטית ומדויקת, וידיאו ארט מכשף מאחוריו, שתי גיטרות, סט מחשב וקלידים, ונגן מלווה לצדועלה עידן חביב על הבמה בטרסה החיצונית של בית אריה קלנג שנמלאה עד אפס מקום בצופים שהגיעו להתרגש, ולהיסחף אל קולו העמוק ושיריו מלאי הרגש בערב יוצא מן הכלל שפתח בהצלחה רבה את ליין ההופעות השני והחדש במסגרת "מוזיקה בקלנג" אותו מובילה החברה העירונית לתרבות הפנאי באשדוד .

ליין המופעים החדש של "מוזיקה בקלנג" נפתח עם מופע של עידן רפאל חביב במופע אקוסטי מרגש עד דמעות ומקרב לבבות. החצר של בית אריה קלנג עוצבה מחדש בכריות, נרות, שולחנות וכיסאות וככל שהמופע עמד להתחיל נמלא באנשים. בפנים פעל הבר המתחלף על ידי "אמטיס" של השף אידי, שנתן שירותי נשנושי מזון ושתייה לבאים.

חביב2

לחביב יש קסם משלו: הוא לא צריך שום דבר מלבד גיטרה ומיקרופון , בלי 'שטיקים', בג'ינס, טישירט וחולצה מכופתרת פתוחה מעליה הוא מבצע זה באחר זה את שיריו, שכולם כאחד הפכו למוכרים ואהודים ומגיש אותם בכנות  ובשלוות נפש שנוגעות בקהל ומלטפות את הלבבות.

חביב, הגיש את שיריו ושזר ביניהם סיפורים, מעט הלצות, והרבה אמת שהשלימו את מה שהקהל אולי לא ידע על השיר הבא להתבצע. הקהל, ישב מרותק לכיסאות לאורך כל המופע ונראה כאילו צלל אל עולמו, נשבה בקסמו.

קל להתאהב בחביבהוא שר לפעמים כאילו הוא יושב בחדר ביתו, עם עצמו, עוצם עיניים ופורט על מיתרי ליבו. הוא מגניב פה ושם חיוך ביישני ומנגד מחדיר מבט אל עיניים שפוגש בקהל. הוא כאילו רואה ואינו נראה ולהפך. נותן למוזיקה שלו להיות במקומו והדבר הזה, עוד יותר מעצים את נוכחותו הייחודית.

המופע הבא במסגרת מוזיקה בקלנג: ישי ריבו  במופע "פחד גבהים" – הופעות אחרונות לסיבוב.

התופעה המוזיקלית המרתקת של התקופה האחרונה. בימים אלו חורש ריבו את הארץ במופע "פחד גבהים" המשלב בין שני אלבומיו. הקהל הרב של ישי מצביע ברגליים והופעותיו מלאות עד אפס מקום .הופעתו של ריבוחוויה בלתי נשכחת. בית אריה קלנג, רח' יאיר 2,אשדוד. יום רביעי, 27.9.17,בשעה 21:00 מכירה מוקדמת: 80 . מכירה ביום האירוע 90   לפרטים: 08-9221883.                                                                                           

בשביל ההופעות הכי טובות לא צריך לצאת מאשדוד! מוזיקה בקלנגגלריה של הופעות.
בית אריה קלנג, רח' יאיר 2, אשדוד. לפרטים וכרטיסים חייגו: 08-9221883
#
פעםבשבוערביעיקבוע

צילום: חנבו תקשורת

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*