התעקש לא להתגרש והפסיד בגדול

התעקש לא להתגרש והפסיד בגדול

שלוש שנים לאחר שדחה הצעה להסכם גירושין התקבל פסק דין נגד גבר תושב אשדוד לפיו יקבל את אותו חלק ברכוש אשר הוצע לו, כאשר בנוסף הפסיד עוד מאות אלפי שקלים. את גרושתו של האיש ייצג עו"ד נתנאל מויאל מאשקלון.

גבר תושב אשדוד למד על בשרו עד כמה העקשנות, חוסר הסובלנות וההתנגדות לדרך הפשרה יכולה להזיק, גם לבריאות הנפשית וגם לכיס. האיש גילה כי לו היה מקבל את הצעת הפשרה שהציע לו עו"ד נתנאל מויאל לפני שלוש שנים, היה חוסך לילדיו, לעצמו ולגרושתו כאב ראש, כאב לב ואף היה חוסך כאב לב של למעלה מ400 אלף שקלים !!!

בני זוג תושבי אשדוד  שהיו נשואים שנים רבות נקלעו למשבר בחיי הנישואין, לאחר מספר ניסיונות גישור ושלום בית, החליטו השניים להתגרש. כשהבינה האישה כי אלו פני הדברים פנתה לעו"ד נתנאל מויאל מאשקלון- מומחה לדיני משפחה – בבקשה כי יטפל בתיק הגירושין שלה. על בסיס הרכוש המשותף, הכין עו"ד מויאל הצעה להסכם גירושין בו יוסדרו כלל המחלוקות. האיש סרב מיד להצעה וביקש הסכם שונה לחלוטין. לאחר שניסיונות הפשרה לא צלחו ניסה עו"ד מויאל לדבר על ליבו של האיש. עו"ד מויאל הסביר לאיש כי מדובר בהסכם הוגן והאמוציות הנוגעות לאשתו, גורמות לו לפעל בניגוד להיגיון. כל פניותיו של מויאל נפלו על אוזניים ערלות, והאיש החליט להתנגד להסכם בכל תוקף.

מאחר שאלו היו פני הדברים ולא היה מנוס החל עו"ד מויאל לנקוט בהליכים משפטיים כנגד הבעל, כאשר לאורך הדרך ניסה שוב ושוב להביא את הבעל להסכמה – בעיקר בראותו את טובת ילדיהם הקטינים נגד עיניו, שכן המריבות עם האישה גרמו לבעיות בקשר עם הקטינים ובמצב רוחם. מספר חודשים לאחר אותו מקרה וככל שהתמשכו ההליכים והחקירות בעניין נכסי הצדדים, התגלה כי האיש ניסה להבריח נכסים שלא כדין, כמו כן התגלו כספים אשר הסתיר מאשתו. משכך ובהתחשב בנתונים החדשים לאחר שלוש שנים של הליכים מייגעים, ניתן פסק דין המחלק בפועל את נכסי הצדדים כפי שהוצע מלכתחילה, כאשר בנוסף לסכומים המקוריים, חויב הבעל לשלם לאישה סך של מאות אלפי שקלים מעבר לסכומים אשר הוציא הוא על ייצוג משפטי ועל ניהול ההליכים המיותרים במהלך התקופה. כמו כן נאלץ לשלם לגרושתו פיצוי חלקי מחיוב בכתובה במסגרת ההליכים בית הדין הרבני, פיצוי שהיה נמנע משלמו לו היה מקבל את הצעת הפשרה מלכתחילה. 

פורסם על ידי

תגובות פייסבוק

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*